Proč s námi
Cestovní kancelář LIVINGSTONE působí na českém trhu úspěšně již od roku 1995. Hlavní činností je příprava zájezdů do exotických zemí, organizujeme zajímavé akce na všechny kontinenty světa vyjma Evropy. Výsledkem našich četných cest do Asie a Afriky jsou unikátní výstavy Tajemná Indonésie - Svět, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje, Tamtamy času, Šangri-la – Hledání ztraceného ráje, Afrika – Legendy i mystéria, které také pořádáme.
Vypracovali jsme se v CK s nejsilnější nabídkou vlastních akcí. Ročně realizujeme přes 100 výprav do exotických destinací, náš katalog nabízí zájezdy do 105 zemí světa. Námi „vyráběné“ akce přebírají do svých katalogů i cestovní kanceláře ČEDOK, SATUR či ESOTRAVEL. My jsme však ti, kteří vlastní akce skutečně realizují.
Díky mnohaletým zkušenostem a silnému průvodcovskému zázemí připravujeme akce do všech exotických koutů planety. Zajišťujeme i speciální akce na zakázku, kongresy, firemní a poznávací akce pro tématické skupiny.
Proč s CK LIVINGSTONE?
- Nejbohatší nabídka poznávacích akcí, zájezdů a expedic na českém i slovenském trhu!
- Na vaše požadavky reagujeme obratem!
- Programy stále vylepšujeme a rozšiřujeme.
- Chceme být všude dobří a seriózní, děláme proto maximum.
CESTOVATELSKÉ KRÉDO CK LIVINGSTONE
- Cestujeme v malých skupinách. Neděláme masové zájezdy velkými autobusy. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. Maximální velikost skupiny na expedice činí 8 osob, na poznávací zájezdy se skupinky pohybují mezi 10 až 16 osobami. Pro každou akci je vždy připraveno více průvodců. Raději budou dvě nezávislé skupinky než jedna „obří".
- Přátelská atmosféra. Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují.
- S námi jste v dobrých rukou. Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast. Naši průvodci mají dlouholeté zkušenosti s vedením zájezdů a jsou zárukou, že dostanete vždy a všude maximum informací o navštívených místech.
- Nabízíme zájezdy s vysokou kvalitou služeb. Úroveň a kvalitu ubytování, stravování, dopravy a dalších služeb přizpůsobujeme podle charakteru zájezdu. V naší nabídce se tradičně držíme dvou hlavních směrů - poznávacích zájezdů, a to bez fyzicky náročnějšího programu či se sportovním programem a dále komfortního typu akcí pro náročnější z vás, kteří poznávání rádi spojují s pohodlím ubytování i transportu. Stále rozšiřujeme bohatou nabídku těchto akcí. Tým cestovní kanceláře Livingstone se skládá z kvalitních organizátorů a průvodců poznávacích zájezdů. V zahraničí spolupracujeme s ověřenými místními partnery.
- Organizujeme expedice do extrémních oblastí planety. Umíme nejvyšší vrcholy, džungle i polární končiny.
- Ročně organizujeme největší počet zájezdů do opravdové exotiky.Poznávací zájezdy do exotiky jsou zážitky na celý život.
- Jednotlivci jsou vítáni! S námi zapomenete, že cestujete sami. Programy sestavujeme pro klienty, kteří chtějí během své dovolené poznávat. Každý okamžik na zájezdu využijete pro své poznání či odpočinek.
- Spokojení zákazníci. Jsou pro nás stále na prvním místě!
PODÍVÁTE SE S NÁMI NA VŠECHNY KONTINENTY!
- ASIE - Jezdíme ji celou a úspěšně již 20 let. Umíme ji nejkomplexněji.
- AFRIKA - Dnes v ní asi nemáme konkurenci. Pořádáme zde největší počet zájezdů i dalších aktivit.
- AMERIKA - Naše úspěchy i zde se výrazně rozšířily. Už neplatí, že na Latinskou Ameriku je lepší...
- AUSTRÁLIE - Bohatý záběr odlišných akcí šikovně vykrývá i Austrálii a Nový Zéland. Oceánie je pestrý ještě neobjevený svět.
- ANTARKTIDA - Jsme nejlevnější na trhu. Srovnejte naše ceny s konkurencí!
PROČ SE JMENUJEME LIVINGSTONE?
David Livingstone byl jeden z největších cestovatelů a objevitelů. Měl tu sílu a štěstí, že dokázal být v panensky neporušených oblastech jako první. Doba Livingstona je dávno pryč. I dnes je však možné nacházet zajímavá a příjemná místa prosycená exotikou. Hory. Sopky. Vodopády. Jezera. Moře. Chrámy. Odlišné kultury, zvyky a tradice. To vše můžete poznat s námi! Staňte se i Vy alespoň malými Livingstony dnešních dnů!
361 ° CK LIVINGSTONE
CK LIVINGSTONE vás odváží do celého světa, od Severního pólu po jižní ledy, na všechny kontinenty, rovnoběžky a poledníky. Pronikáme do nitra Guineje, k záhadám pouští Afriky, do velkých hor Himálaje, tajům Ameriky, malbám Aborigines v jeskyním srdci Austrálie i do chladné Antarktidy. Zažíváme extrémy v tropech i poláru, pod vodou i na ledovcích. Záleží jen na vás, jakou porci radosti a extrému unesete!Přestože rotujeme po celé Zeměkouli, nejdůležitější je právě ten neplánovaný bonus. Nadstavba, která dotváří rozměr ryzího kamarádství a trvalého přátelství, podané ruky v nouzi… Výrazy jako „zákazník, klient, zájezd“ ve svém slovníku na akcích nepoužívám, jejich opodstatnění končí někde za zdí brněnské kanceláře. Ve vzdálené exotice jsme už sehraná parta na jedné lodi se společným zájmem maximálního poznání. Chceme však vždy ještě něco extra. Snad jsme dokázali najít ten důležitý kousek navíc. 361 stupeň!!!
Novinky
Nový exponát v naší výstavě TAMTAMY ČASU
Expozice TAMTAMY ČASU na valtickém zámku je bohatší o další unikátní exponát! Do výstavy připlula šestimetrová kánoe z indonéské džungle.
Cestovatelská promítání v expozici ŠANGRI-LA
Na květen a červen jsme připravili zajímavé přednášky přímo v prostorách výstavy ŠANGRI-LA na ostravské Černé louce.
Expozice TAMTAMY ČASU otevřena!
Tajemná džungle rozkvetla na valtickém zámku v rámci expozice TAMTAMY ČASU. Odhalte tajemství indonéských kmenů! K vidění je tropický prales s vodopádem i živými zvířaty....
Seznamte se s ...
Ing. Adriena Vyzulová
Cestováním doslova žije. Po několika letech práce v kanceláři se vydala na cestu kolem světa. Do poznávání cizích zemí a kultur se zamilovala už na vysoké škole. Kromě toho, že vystudovala Mezinárodní politiku a diplomacii na Vysoké škole ekonomické,...

Peru