Pojištění CK

Pojištění proti úpadku

Pojištění proti ztrátě likvidity, čili proti úpadku CK je nutnou samozřejmostí. I my jsme takto pojištěni u ERV Evropské pojišťovny, a. s. Tato pojistka je zahrnuta v ceně našich zájezdů. Doklad od pojišťovny naleznete ZDE nebo jej od nás obdržíte na požádání. Na stránkách ERV Evropské pojišťovny, a. s., si můžete zkontrolovat k dnešnímu datu, že naše cestovní kancelář je pojištěna. Více informací naleznete zde.

Cestovní pojištění

Poznávací zájezdy organizované CK LIVINGSTONE mají do své ceny již zahrnuto kvalitní cestovní pojištění. Pro spolehlivost a rozsah plnění zůstáváme u ERV Evropské pojišťovny a. s.. Zatím jsme měli naštěstí minimum pojistných událostí a ve všech případech reagovala Evropská pojišťovna rychle a spolehlivě. I v dalším roce investujeme značné finance pro zajištění vašeho klidu. Jistota a naprostá spokojenost je naší prioritou. Jsme jedni z mála, kteří nabízejí kvalitní cestovní pojištění již v ceně akce!

Cestovní pojištění kryje náklady na lékařské ošetření až do výše 5,4 miliónů korun. Na vaši žádost vám rádi sjednáme i připojištění plus za 990 Kč, které kryje náklady na případné storno zájezdu, když Vás okolnosti donutí neplánovaně zrušit cestu. Jste také pojištěni proti zpoždění zavazadel, krádeži či náhrady za přerušení cety.

Připojištění SPORT

U akcí zaměřených na vysokohorskou turistiku je nezbytně nutné sjednat i připojištění SPORT za cenu 1800 Kč na dobu 30 dní (tento balíček připojištění obsahuje mimo jiné i připojištění na storno zájezdu. Více informací naleznete v sekci Cestovní pojištění a zdraví)

V případě, že nemáte zájem o sjednání pojištění pro vysokohorskou turistiku od naší CK či toto pojištění již máte sjednané u jiné pojišťovny. Prosíme o zaslání potvrzení, že pojištění na vysokohorskou turistiku máte sjednané (popř. smlouvu), název pojišťovny, výši plnění a kontakt na Vaši pojišťovnu.

I na další cesty si můžete zjednat pojištění s ERV Evropskopu pojišťovnou a. s..

Dokumenty ke stažení


Celý katalog zájezdů


Novinky

20. 10. 2014

Katalog zájezdů LIVINGSTONE 2015 právě vyšel

Právě dnes máme pro vás připraven nový tištěný katalog zájezdů LIVINGSTONE 2015. Jste-li našimi zákazníky, přijde vám domů v nejbližších dnech automaticky. Případně si jej můžete objednat...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.