Pojištění CK

Pojištění proti úpadku

Pojištění proti ztrátě likvidity, čili proti úpadku CK je nutnou samozřejmostí. I my jsme takto pojištěni u ERV Evropské pojišťovny, a. s. Tato pojistka je zahrnuta v ceně našich zájezdů. Doklad od pojišťovny naleznete ZDE nebo jej od nás obdržíte na požádání. Na stránkách ERV Evropské pojišťovny, a. s., si můžete zkontrolovat k dnešnímu datu, že naše cestovní kancelář je pojištěna. Více informací naleznete zde.

Cestovní pojištění

Poznávací zájezdy organizované CK LIVINGSTONE mají do své ceny již zahrnuto kvalitní cestovní pojištění. Pro spolehlivost a rozsah plnění zůstáváme u ERV Evropské pojišťovny a. s.. Zatím jsme měli naštěstí minimum pojistných událostí a ve všech případech reagovala ERV Evropská pojišťovna a.s. rychle a spolehlivě. I v dalším roce investujeme značné finance pro zajištění vašeho klidu. Jistota a naprostá spokojenost je naší prioritou. Jsme jedni z mála, kteří nabízejí kvalitní cestovní pojištění již v ceně akce!

U všech zájezdů pořádaných CK Livingstone je pojištění léčebných výloh již zahrnuto do ceny zájezdu. V ceně zájezdu je základní cestovní pojištění BASIC, které se vztahuje na úhradu léčebných výloh v zahraničí až do částky 5,4 mil. Kč na službu EuroAlarm – aktivní asistenci 24 hodin denně (zajištění lékařského převozu, repatriace a přivolání opatrovníka). Bližší informace naleznete v našem katalogu nebo na www.ervpojistovna.cz.

Připojištění

Prostřednictvím naší cestovní kanceláře si můžete sjednat připojištění.  Doporučujeme sjednat si připojištění podle vlastní potřeby pro pojištění zavazadel, storna zájezdu, atd. Podrobnosti o rozsahu pojištění a připojištění, jsou uvedeny v Pojistných podmínkách ERV Evropské pojišťovny a.s., které jsou součástí Smlouvy o zájezdu. Cena připojištění se liší dle ceny zájezdu. U zájezdů s katalogovou cenou do 70 000 Kč je cena připojištění STANDARD 1 900 Kč (na dobu 30 dnů). U zájezdů s katalogovou cenou vyšší než 70 000 Kč je cena připojištění PLUS 2 800 Kč (na dobu 30 dnů).

Připojištění k zájezdu je vhodné zvážit nejen z důvodu pojištění na případné storno zájezdu, ale i v případě, že plánujete zúčastnit se během zájezdu některé z fakultativních sportovních aktivit jako je raft, lezení, slaňování, výstup na vrchol vyšší než 3 000 m.n.m., potápění, bunjee jumping, jízda na koni apod. NEZAPOMEŇTE si sjednat patřičné připojištění na tyto aktivity!

U akcí, jejichž součástí je vysokohorská turistika, je povinné, aby zákazník uzavřel připojištění na vysokohorskou turistiku. CK nabízí možnost připojištění SPORT. Součástí tohoto připojištění je i pojištění storna zájezdu, cena připojištění SPORT je 3300 Kč (na dobu 30 dnů). V případě, že je pro zájezd povinné připojištění na vysokohorskou turistiku, je zákazník povinen doložit doklad o pojištění.

V rámci trekových akcí, kde se pohybujete v nadmořské výšce nad 5 000 m.n.m. je možné k připojištění SPORT nabídnout ještě alternativu připojištění SPORT s rozšířeným krytím do 6 000 m.n.m. za cenu 4 950 Kč. V případě zájmu o toto připojištění nás prosím kontaktujte! 

I na další cesty si můžete zjednat pojištění s ERV Evropskopu pojišťovnou a. s..

Dokumenty ke stažení


Celý katalog zájezdů


Novinky

27. 6. 2017

Tajemná Indonésie v Ostravě

Vstupte do světa, o kterém jste si mysleli, že neexistuje! I bez letenky můžete navštívit exotickou destinaci jako je Indonésie… V prostorách Velkého světa techniky můžete shlédnout...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.