Pojištění CK

Pojištění proti úpadku

Pojištění proti ztrátě likvidity, čili proti úpadku CK je nutnou samozřejmostí. I my jsme takto pojištěni u ERV Evropské pojišťovny, a. s. Tato pojistka je zahrnuta v ceně našich zájezdů. Doklad od pojišťovny naleznete ZDE nebo jej od nás obdržíte na požádání. Na stránkách ERV Evropské pojišťovny, a. s., si můžete zkontrolovat k dnešnímu datu, že naše cestovní kancelář je pojištěna. Více informací naleznete zde.

Cestovní pojištění

Poznávací zájezdy organizované CK LIVINGSTONE mají do své ceny již zahrnuto kvalitní cestovní pojištění. Pro spolehlivost a rozsah plnění zůstáváme u ERV Evropské pojišťovny a. s.. Zatím jsme měli naštěstí minimum pojistných událostí a ve všech případech reagovala ERV Evropská pojišťovna a.s. rychle a spolehlivě. I v dalším roce investujeme značné finance pro zajištění vašeho klidu. Jistota a naprostá spokojenost je naší prioritou. Jsme jedni z mála, kteří nabízejí kvalitní cestovní pojištění již v ceně akce!

U všech zájezdů pořádaných CK Livingstone je pojištění léčebných výloh již zahrnuto do ceny zájezdu. V ceně zájezdu je základní cestovní pojištění BASIC, které se vztahuje na úhradu léčebných výloh v zahraničí až do částky 5,4 mil. Kč na službu EuroAlarm – aktivní asistenci 24 hodin denně (zajištění lékařského převozu, repatriace a přivolání opatrovníka). Bližší informace naleznete v našem katalogu nebo na www.ervpojistovna.cz.

Připojištění

Prostřednictvím naší cestovní kanceláře si můžete sjednat připojištění.  Doporučujeme sjednat si připojištění podle vlastní potřeby pro pojištění zavazadel, storna zájezdu, atd. Podrobnosti o rozsahu pojištění a připojištění, jsou uvedeny v Pojistných podmínkách ERV Evropské pojišťovny a.s., které jsou součástí Smlouvy o zájezdu. Cena připojištění se liší dle ceny zájezdu. U zájezdů s katalogovou cenou do 70 000 Kč je cena připojištění STANDARD 1 900 Kč (na dobu 30 dnů). U zájezdů s katalogovou cenou vyšší než 70 000 Kč je cena připojištění PLUS 2 800 Kč (na dobu 30 dnů).

Připojištění k zájezdu je vhodné zvážit nejen z důvodu pojištění na případné storno zájezdu, ale i v případě, že plánujete zúčastnit se během zájezdu některé z fakultativních sportovních aktivit jako je raft, lezení, slaňování, výstup na vrchol vyšší než 3 000 m.n.m., potápění, bunjee jumping, jízda na koni apod. NEZAPOMEŇTE si sjednat patřičné připojištění na tyto aktivity!

U akcí, jejichž součástí je vysokohorská turistika, je povinné, aby zákazník uzavřel připojištění na vysokohorskou turistiku. CK nabízí možnost připojištění SPORT. Součástí tohoto připojištění je i pojištění storna zájezdu, cena připojištění SPORT je 3300 Kč (na dobu 30 dnů). V případě, že je pro zájezd povinné připojištění na vysokohorskou turistiku, je zákazník povinen doložit doklad o pojištění.

V rámci trekových akcí, kde se pohybujete v nadmořské výšce nad 5 000 m.n.m. je možné k připojištění SPORT nabídnout ještě alternativu připojištění SPORT s rozšířeným krytím do 6 000 m.n.m. za cenu 4 950 Kč. V případě zájmu o toto připojištění nás prosím kontaktujte! 

I na další cesty si můžete zjednat pojištění s ERV Evropskopu pojišťovnou a. s..

Dokumenty ke stažení


Celý katalog zájezdů


Novinky

8. 9. 2017

Poslední možnost navštívit Magický Himálaj!

Už jen do 30.9. se můžete podívat do regionu Himálaje bez letenky!  Těšíme sena vás v Technickém muzeu, v Brně. Více informací o výstavě na www.magickyhimalaj.cz 

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.