18. 5. 2012  |  Novinky

Tipy na prázdniny v exotice!

Prázdniny a s tím spojené plánování letního odpočinku se kvapem blíží. Připravili jsme pro vás pár tipů na exotickou dovolenou. Můžete vycestovat do Tanzánie na safari v exluzivním balení, do Malawi a Zambie či poznávat zasněžené velikány jihoamerického Peru a taje džungle...

Nejžhavější novinkou naší nabídky je jedinečné safari v Tanzánii v exluzivním balení, 14.-23.7. 2012. Jedná se o desetidenní akci do nejkrásnějších národních parků východní Afriky. Jako průvodce pojede odborník na Afriku a její zvířenu, mimo jiné skvělý fotograf, Petr Hejtmánek. Nocovat budete v komfortních lodžích na nejkrásnějších místech národních parků. Více informací zde.

Podobnou africkou záležitostí je safari v málo navštěvovaných destinacích jižní Afriky - Zambii a Malawi, 18.8.-7.9.2012. V srpnu sem chystáme akci pro malou skupinku maximálně 7 osob! Průvodcem bude Pepa Porubský, který tuto oblast zná více než důvěrně! Pokud vás v minulosti okouzlila Afrika a chcete se tam vrátit, je to ideální příležitost vyrazit na safari právě v místních národních parcích. Více informací zde.

Doporučujeme také zájezd do Peru a Bolívie, 7.7.-4.8.2012, jenž je určen zejména pro ty, kteří chtějí zažít zasněžené vrcholky hor, starodávné kultury i amazonskou džungli. Průvodcovat tento zájezd bude Katarina Strihová, která jižní Ameriku a vše s ní spojené opravdu miluje! S ní budete v těch nejlepších rukách. Poradí, pomůže, zařídí a bonusem navíc je její nehasnoucí úsměv! Více informací zde.

Milovníci latinské Ameriky se s námi v červenci mohou vydat i na velký okruh Mexikem, 30.6.-13.7.2012. Navštívíte významné mayské památky a vykoupete se ve dvou oceánech! Průvodcem bude spolehlivý Petr Šuba, trvale žijící v Mexico City. Více informací zde.

V obdobném termínu se uskuteční také pohodový zájezd na Reunion a Mauritus, 30.6.-15.7.2012. Roli průvodkyně na tomto zájezdu zastane Zuzka Gavlasová. Jedná se o poznávací akci s důrazem na dostatek odpočinku i koupání! Dva klenoty Indického oceánu najednou! Více informací zde.

Ti z vás, kteří podlehli kouzlu Asie, se mohou s námi vydat do vysokých hor za mystikou Himálaje. V srpnu podnikneme společně trek odlehlým koutem západního Nepálu a následně obejdeme posvátnou koru kolem Kailáše. Nepál i Tibet, 1.-31.8.2012. Průvodcovat bude Martin Hříbek, specialista na Indii, Nepál i Tibet! Více informací zde.

Do Tibetu na koňský festival se můžete vypravit společně s Rudou Švaříčkem. Tibet koňských festivalů, 25.7.-22.8.2012. Program v Tibetu je uzpůsoben termínům významných festivalů. Tibet není jen Friendship Highway z Lhasy do Nepálu. Tibet skrývá svá doposud neodhalená tajemství v místech, kam mnoho turistů nezavítá! Odhalte je s námi! Více informací zde.

Ostrov voňavého čaje, svébytná kultura Sinhálců i nejúžasnější podívaná v Asii - velkolepý průvod slavnostně vyzdobených slonů Perahera - je pro vás připravena v srpnu. Srí Lanka, 28.7.-12.8.2012. Termín je záměrně volen tak, abyste si mohli užít jedinečnou slavnost slonů! Na akci vás průvodcovsky doprovodí Růženka Bečková, která trvale žije na Srí Lance! Více informací zde.

Věříme, že si vyberete některou z těchto vybraných akcí či jinou z naší katalogové či mimokatalogové nabídky!

Jsme otevřeni jakýmkoliv dotazům, práním či individuálním úpravám! Neváhejte nás kontaktovat!

Váš Livingstone


Celý katalog zájezdů


Novinky

18. 1. 2017

GO Kamera slaví 20 let! Vyhrajte zájezd do Indie!

GO Kamera každoročně přitahuje milovníky cestování, i letos tomu nebude jinak. Zavítejte i na veletrh GO a navštivte nás na stánku 006, v pavilonu F.  Tipněte si kolik motlitebních...

více


5. 12. 2016

SOUTĚŽ NA GO KAMERA 2017

Vyhlašujeme velkou soutěž o nejlepší cestovatelskou fotografii, film a publikaci! Vyhlášení na závěr festivalu v neděli v 19:00 hodin v hlavním sále. Vyhrát můžete také zájezd do INDIE...

více


8. 11. 2016

Fotografie z festivalu Kolem světa

Děkujeme všem návštěvníkům festivalu Kolem Světa v Brně za skvělou přízeň a za plné hlediště. Díky všem parádním přednášejícím, u jejichž příběhů se nám často stavil dech. A v neposlední...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Lubica Macedo, PhD.

Slovenka, která dlouhodobě zakotvila v peruánském Cuzcu. Za ta léta, co žije v Peru, nasbírala spoustu zkušeností, historek a místních zvyklostí. Právě tyto zkušenosti a její brilantní španělština vám v Peru, Bolívii, Chile či v Argentině pomůžou pořádně...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.