Novinky

26. 9. 2011

Výstava Tajemná Indonésie už jen do 30.9.!

Využijte poslední možnost navštívit naši výstavu Tajemná Indonésie na zámku Lednice, která bude otevřena už jen do 30.9. 
Každý, kdo navštíví expozici dne 28.9., obdrží ke vstupence malý dárek. 
Nechejte se překvapit!
Těšíme se na vás!
Kolektiv CK LIVINGSTONE.   více


6. 9. 2011  |  aktualizováno 7. 9. 2011

Večery Šangri-la 22.-24.9.

22.9. vystoupí skupina Jasná Páka na zámku Zlín,  23.9. Robert Křesťan a Druhá tráva na zámku Napajedla, 24.9. EXOTICKÝ VEČER-YAK&YETI na zámku Zlín.

více


9. 8. 2011

Pozvánka na výstavy

Postavili jsme pro vás tři odlišné výstavy. Všechny jsou letos v atraktivním zámeckém prostředí. Tajemná Indonésie, svět o kterém jste si mysleli, že již neexistuje - v zámeckém areálu v Lednici, Šangri-la, hledání ztraceného ráje - na zámku ve Zlíně, Afrika, legendy i mysteria - na zámku v Napajedlích. Nejlepší postřehy ze tří výstav odměníme knihami z edice Livingstone (Tamtamy času, Past na rovníku, Třetí Everest). Vaše sdělení můžete psát na adresu info@livingstone.cz.

Těšíme se na vás.

více


25. 7. 2011

Děkujeme za vyplnění dotazníků!

Děkujem všem za vyplnění dotazníku zkvalitňování našich služeb. 10 vylosovaným jsme poslali DVD s cestovatelskou tématikou a dvěma slevu na zájezd ve výši 2000 Kč na osobu. Věříme, že dokumenty ve Vás probudí touhu dále poznávat :-)

Těšíme se na další společné zážitky z cest!

více


7. 7. 2011  |  aktualizováno 2. 8. 2011

Pozvánka na výstavy pořádané CK LIVINGSTONE, tip na prázdninový výlet!

Postavili jsme pro vás tři odlišné výstavy. Všechny jsou letos v atraktivním zámeckém prostředí. Tajemná Indonésie, svět o kterém jste si mysleli, že již neexistuje - v zámeckém areálu v Lednici, Šangri-la, hledání ztraceného ráje - na zámku ve Zlíně, Afrika, legendy i mysteria - na zámku v Napajedlích. Nejlepší postřehy ze tří výstav odměníme knihami z edice Livingstone (Tamtamy času, Past na rovníku, Třetí Everest). Vaše sdělení můžete psát na adresu info@livingstone.cz.

Těšíme se na vás.

více


3. 7. 2011

Do Afriky či Asie nejen do Napajedel či Lednice!

Prázdniny lákaly vždy k cestám! S námi můžete cestovat i po naší vlasti a zároveň se podívat i do exotických krajů. Po celé léto láká moravská Lednice Indonésií, Zlín Himálajem a zámek v Napajedlích výstavou Afrika! Vřele doporučujeme všem :-) Věříme, že vás naše výstavy inspirují a vydáme se společně do dalekých krajů...

více


1. 7. 2011

Výstava AFRIKA na zámku v Napajedlích

Výstava AFRIKA na zámku v Napajedlích je otevřena od 02.07.2011.

Výstava se snaží přiblížit nejzajímavější místa černého kontinentu od horké pouště po ledovce nejvyšších hor. Poznáte kontinent s největší koncentrací etnik, tajemnými rituály. Prožijete pocitové degustace opravdové Afriky. Těšíme se na vás.

více


24. 6. 2011

Pozvánka na přednášku OLDŘICHA VACKA

STŘEDY CESTOVATELŮ V NÁRODNÍM MUZEU v Praze si získaly ohromný ohlas, ve vašem oblíbeném pořadu se potkáváme každý týden v příjemném muzejním prostředí.

Zveme Vás na přednášku ekologa OLDŘICHA VACKA, EGYPT, poušť není jen písek, která se uskuteční dne 29.06. 2011 v budově NM v Praze. I seriozní ředitel botanické zahrady Praha může být dobrý horolezec, drsný cestovatel... a nadšený pěstitel vín. Vzorky vinice svaté Kláry na rozloučenou ochutnáme! ...

více


8. 6. 2011

Indický soubor SPANDAN v Brně a ve Zlíně

Zveme Vás na představení indického souboru SPANDAN - 27 atraktivních tanečnic a exotických hudebníků. Vystoupí i dvě další zajímavá "tělesa" - BAISHNAV TANTRA, PAPIA a AMAYA

Součástí mimořádně barevného večera je promítání Rudy Švaříčka se zasvěcením do témat: Indie, hinduismus, buddhismus, sikhismus, bonismus, džinismus, animismus, šamanismus... i Jeho Svatost dalajlama...

více


23. 5. 2011

Pozvánka na Čhamové tance do Brna, Prahy a Zlína

Poprvé se v České republice představí mniši tradice bön - nejstaršího duchovního proudu tibetské kultury. Zveme vás na Čhamové tance mistrů z Himálaje v maskách a kostýmech, v němž se spojují prvky hudební, taneční a divadelní do performance. Čhamové tance tibetských mnichů představují jedinečné vyjádření duchovních hodnot...

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Stáhněte si katalog v PDF nebo si objednejte jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Katarina Strihová

Temperamentní sympatická Slovenka. Vystudovala obor historie a estetika na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře a pak ji učarovala španělština a portugalština. Znalost těchto dvou jazyků prohloubila dlouhým pobytem v jižní Americe. Zamilovala si zejména...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Místo k předání dokumentů. Pro bližší informace k zájezdům, zálohám apod. kontaktujte centrálu.

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.