Novinky

22. 10. 2012

Poslední víkend v džungli

Víkend 27.-28.října 2012 nabízí poslední šanci navštívit naši indonéskou džungli na valtickém zámku.

Od 1.listopadu bude expozice TAMTAMY ČASU uzavřena, pro návštěvníky se otevře opět na jaře 2013.

Přijďte před zimou nasát trochu cestovatelské atmosféry! Otevřeno bude v sobotu i v neděli od 10 do 17 hodin.

více


14. 10. 2012

Nový katalog zájezdů 2013

Máme nový katalog zájezdů na rok 2013. Pokud ještě nejste v naší databázi, zaregistrujte se a katalog Vám zdarma zašleme.

více


8. 10. 2012

Vzpomínky na Afriku

Nadcházející víkend 13.-14. října přináší poslední možnost strávit úžasné chvíle ve výstavě AFRIKA na zámku Napajedla.

více


24. 9. 2012

Dva cestovatelské festivaly v Brně

CK LIVINGSTONE zve na dva cestovatelské festivaly: Kolem světa a MFOF. Oba festivaly se konají v rámci veletrhu Sport life ve dnech 5.-7.října 2012 v Kongresovém centru brněnského výstaviště. 

více


4. 9. 2012

Promítání o Japonsku

K právě probíhající výstavě GEJŠA A SAMURAJ na brněnském hradě Špilberk připravila CK LIVINGSTONE cyklus promítání o Japonsku. Během pěti středečních večerů se o své zkušenosti ze země vycházejícího slunce podělí zajímavé cestovatelské osobnosti:

více


24. 8. 2012

Prodloužené prázdniny v Himálaji

Prožijte konec prázdnin v Himálaji!

Na poslední prázdninovou sobotu připravila CK LIVINGSTONE dárek pro všechny milovníky exotiky: PRODLOUŽENÉ PRÁZDNINY. 1. září 2012 bude  ŠANGRI-LA na ostravském výstavišti ČERNÁ LOUKA otevřena až do večerních hodin.

více


14. 8. 2012

Novinka ve výstavě Tamtamy času

Od srpna se expozice Tamtamy času na valtickém zámku rozrostla o další zajímavý exponát: zkamenělé velrybí čelisti.

Dvě čelistní kosti o délce bezmála pět metrů a hmotnosti po 150kg jsou nyní nově umístěny v prostorách výstavy Tamtamy času.

Přijďte se i Vy podívat na jedinečný exponát!více


1. 8. 2012

Bonus k zájezdům do Himálaje

Výstava ŠANGRI-LA na ostravském výstavišti Černá louka otevírá magický příběh velehor, snové krajiny, ryzích lidí, vzácných zvířat, křehkých náboženství, šokujících obřadů, mýtů a tajemství. Provádí unikátními kulturami a odlišnými vegetačními zónami.

ŠANGRI-LA je unikátní svým rozsahem: nabízí nejzajímavější geografické oblasti a komplexní přehled o čtyřech zemích Himálaje - Nepálu, Tibetu, Bhútánu a Indie. Prostorové stavby (chrámy, mešity, svatyně) doplňují stovky velkoplošných fotografií a tisíce cenných sbírkových předmětů přivezených ze zemí pod střechou světa.

více


25. 7. 2012

Gorily v Ugandě!

Winston Churchill Ugandu označil jako „perlu Afriky“ a ta se tímto označením stále hrdě pyšní. K hlavním lákadlům této země se nepochybně řadí návštěva šimpanzů a horských goril. Vydejte se v listopadu do Ugandy s námi!

více


16. 7. 2012

Mystická hora láká!

Datum odletu na zájezd k mystické hoře Kailáš se kvapem blíží! Nabízíme bohaté zkušenosti z uvedené destinace. Cestujeme v malé skupince. Odborným průvodcem zájezdu je Martin Hříbek, přednášející na Karlově Univerzitě. Zážitek z vykonání KORY, třídenní treku  kolem mystické hory Kailáš nemá srovnání. Pocit štěstí,  pokory a obdivu k místním lidem zůstane v každém z nás. Možné jsou i kratší varianty zájezdu.  

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Hana Duboisová

Skvěle jazykově vybavená - angličtina, španělština, francouzština... V zahraničí prožila několik let. Nezdolným šarmem a energií kouzlí hlavně v Latinské Americe a Asii - zde na ostrově Borneo. Nejčastěji průvodcuje kombinace zemí Peru, Bolívie, Brazílie...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.