Novinky

17. 2. 2012

Výstava Šangri-la ve Zlíně končí!

Už jen pár dní zbývá do konce února, kdy končí naše výstava ve Zlíně. Prostory výstavy na zámku Zlín jsou otevřeny každý den kromě pondělí. Využijte poslední dny k její návštěvě! Nalezněte ztracený ráj...

více


13. 2. 2012

Hory i moře lákají!

V těchto třeskutých mrazech mnozí uvažují kam do tepla... Nabízíme široký výběr zájezdů, jak do hor, tak i k moři... Využijte posledních pár dní do vypršení 4% slevy na zájezdy s odletetm po 1.dubnu! Jako inspirace, kam se vydat můžou dobře posloužit i naše cestovatelská promítání!

více


3. 2. 2012

Udeřily mrazy! Vydejte se do tepla!

Do Čech konečně zamířila zima. Je na čase vydat se do tepla. V termínu od 9. do 12. února budeme na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze. Přijďte se za námi podívat. Rádi poradíme. Stále běží naše cestovatelská promítání v národním muzeu v Praze, v Brně v divadle Husa na provázku i v Plzni v Měšťanské besedě.

více


27. 1. 2012

Cestovatelská promítání

Pražské cestovatelské středy v Národním muzeu jsou v plném proudu. Kromě Prahy vás zveme na promítání v Brně, Plzni i Vyškově! Přijďte pro inspiraci a výměnu zkušeností z cest!

více


18. 1. 2012

Sametový večer

Pozvánka na slavnostní večer dne 19.ledna v městském divadle Zlín. SAMETOVÝ VEČER umocní Michal Prokop, Spirituál Kvintet a Marta Kubišová. Těšíme se na společné setkání. Pořadatel CK LIVINGSTONE. 

více


13. 1. 2012

GO Kamera v plném proudu!

Festival GO Kamera má za sebou první úspěšný den. Do Kongresového centra zavítali příznivci cestování. Blíží se programově nabitý víkend. Erich von Däniken dokonce dvakrát! Vstupenky k dispozici přímo na místě!

více


3. 1. 2012

Soutěž o nejkrásnější fotografie!

Zúčastněte se soutěže na festivalu GO Kamera! Pošlete své fotografie, filmy či knihy do 9.1. 2012 na naši adresu. Vyhrajte atraktivní ceny - vybavení do přírody i zajímavé publikace! 

více


16. 12. 2011

Erich von Däniken v Čechách!

Slavný švýcarský spisovatel šokuje zprávami o mimozemšťanech. Skvělá vystoupení i filmové show slaví ve světě úspěchy. Čím překvapí největší showman v Praze, Zlíně a na GO Kameře?

více


9. 12. 2011

Společné vánoce ve Zlíně

Pozvánka na přednášku Rudolfa Švaříčka ve Zlíně dne 19.12. spojenou s vánočním koncertem Rudolfa Křesťana a bohatou nadílkou! 

více


28. 11. 2011

Nový katalog je na světě!

Nový katalog zájezdů na sezónu 2012 je na světě!  Speciální sleva 5% pro přihlášené do konce roku 2011. Všechny zájezdy jsou již na webových stránkách! Těšíme se na společné zážitky!

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Josef Porubský

Životní optimista, kterému se stalo cestování osudovým posláním. Majitel živočišně nezdolného svérázného humoru. Svět projezdil od Kanady  přes Island až po Asii i Afriku. Do Afriky se nakonec nejvíce zamiloval, cítí se tam jako doma. Je to schopný...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.