Novinky

30. 3. 2012

Krásný ztráty s Rudou Švaříčkem

Pořad Krásný ztráty, kde vystoupili cestovatelé Rudolf Švaříček a Miloslav Stingl, můžete shlédnout v archivu České televize. S Rudou se v nejbližších dnech můžete vydat do Maroka.

více


15. 3. 2012

Společný víkend v Krkonoších

Naše aktivity se v březnu nakumulovaly. Zveme vás na tři zajímavé akce. Víkend 24.-25.3. bude patřit sportu i kultuře na Luční boudě, festivalu Kolem světa v Praze i festivalu Jeden svět...

více


8. 3. 2012

Festival Kolem světa Praha

Další ročník cestovatelského festivalu Kolem Světa, jehož je CK Livingstone spolupořadatelem, se bude konat v Kulturním domě v Ládví v Praze ve dnech 24. -25. března 2012. Přijďte si pro inspiraci na vaše cesty!

více


2. 3. 2012

Krásný ztráty s Rudou Švaříčkem

První jarní den můžete na ČT shlédnout vystoupení Rudolfa Švaříčka a doktora Miloslava Stingla v pořadu Krásný ztráty. Cestovatel Rudolf Švaříček byl hostem Lucie Výborné také na vlnách Radiožurnálu. Rozhovor o cestování, vizích i životní filozofii...

více


17. 2. 2012

Výstava Šangri-la ve Zlíně končí!

Už jen pár dní zbývá do konce února, kdy končí naše výstava ve Zlíně. Prostory výstavy na zámku Zlín jsou otevřeny každý den kromě pondělí. Využijte poslední dny k její návštěvě! Nalezněte ztracený ráj...

více


13. 2. 2012

Hory i moře lákají!

V těchto třeskutých mrazech mnozí uvažují kam do tepla... Nabízíme široký výběr zájezdů, jak do hor, tak i k moři... Využijte posledních pár dní do vypršení 4% slevy na zájezdy s odletetm po 1.dubnu! Jako inspirace, kam se vydat můžou dobře posloužit i naše cestovatelská promítání!

více


3. 2. 2012

Udeřily mrazy! Vydejte se do tepla!

Do Čech konečně zamířila zima. Je na čase vydat se do tepla. V termínu od 9. do 12. února budeme na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze. Přijďte se za námi podívat. Rádi poradíme. Stále běží naše cestovatelská promítání v národním muzeu v Praze, v Brně v divadle Husa na provázku i v Plzni v Měšťanské besedě.

více


27. 1. 2012

Cestovatelská promítání

Pražské cestovatelské středy v Národním muzeu jsou v plném proudu. Kromě Prahy vás zveme na promítání v Brně, Plzni i Vyškově! Přijďte pro inspiraci a výměnu zkušeností z cest!

více


18. 1. 2012

Sametový večer

Pozvánka na slavnostní večer dne 19.ledna v městském divadle Zlín. SAMETOVÝ VEČER umocní Michal Prokop, Spirituál Kvintet a Marta Kubišová. Těšíme se na společné setkání. Pořadatel CK LIVINGSTONE. 

více


13. 1. 2012

GO Kamera v plném proudu!

Festival GO Kamera má za sebou první úspěšný den. Do Kongresového centra zavítali příznivci cestování. Blíží se programově nabitý víkend. Erich von Däniken dokonce dvakrát! Vstupenky k dispozici přímo na místě!

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Marcel Kubášek

Velký pohodář a příjemný společník. Cestování ho okouzlilo již po první cestě za hranice všednch dnů, do Asie. I když procestoval africký kontinent křížem krážem, učarovala ho právě Jihovýchodní Asie. Destinace nabízející poznání rozmanité  kultury,...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.