Novinky

18. 1. 2012

Sametový večer

Pozvánka na slavnostní večer dne 19.ledna v městském divadle Zlín. SAMETOVÝ VEČER umocní Michal Prokop, Spirituál Kvintet a Marta Kubišová. Těšíme se na společné setkání. Pořadatel CK LIVINGSTONE. 

více


13. 1. 2012

GO Kamera v plném proudu!

Festival GO Kamera má za sebou první úspěšný den. Do Kongresového centra zavítali příznivci cestování. Blíží se programově nabitý víkend. Erich von Däniken dokonce dvakrát! Vstupenky k dispozici přímo na místě!

více


3. 1. 2012

Soutěž o nejkrásnější fotografie!

Zúčastněte se soutěže na festivalu GO Kamera! Pošlete své fotografie, filmy či knihy do 9.1. 2012 na naši adresu. Vyhrajte atraktivní ceny - vybavení do přírody i zajímavé publikace! 

více


16. 12. 2011

Erich von Däniken v Čechách!

Slavný švýcarský spisovatel šokuje zprávami o mimozemšťanech. Skvělá vystoupení i filmové show slaví ve světě úspěchy. Čím překvapí největší showman v Praze, Zlíně a na GO Kameře?

více


9. 12. 2011

Společné vánoce ve Zlíně

Pozvánka na přednášku Rudolfa Švaříčka ve Zlíně dne 19.12. spojenou s vánočním koncertem Rudolfa Křesťana a bohatou nadílkou! 

více


28. 11. 2011

Nový katalog je na světě!

Nový katalog zájezdů na sezónu 2012 je na světě!  Speciální sleva 5% pro přihlášené do konce roku 2011. Všechny zájezdy jsou již na webových stránkách! Těšíme se na společné zážitky!

více


31. 10. 2011

Festival Kolem světa a MFOF

Připravili jsme pro vás opět dva festivaly s atraktivním programem. Druhý listopadový víkend opět ožije Kongresové centrum BVV v Brně příznivci cestování a outdoorových aktivit!

více


7. 10. 2011

Vánoce v teple!

Léto je nenávratně pryč, ale vy máte jedinečnou šanci si teplé počasí prodloužit! Sychravý podzim a studený prosinec se kvapem blíží. Jako každoročně jsme pro vás připravili vánoční a silvestrovské zájezdy do východní Afriky, Kostariky, Indie, Thajska, na Kubu či Vietnamu. Zbývají poslední volná místa. Vánoční výběr cest naleznete zde.

více


6. 10. 2011

Pošlete foto a vyhrajte DVD!

Přípravy nového katalogu jsou v plném proudu. Pošlete nám fota ze zájezdu dokumentující vaše zážitky, společné prožitky s ostatními, nová přátelství.... Nejlepší foto otiskneme v katalogu na další rok a umístíme na naše webové stránky. Nejlepších 10 fotografií odměníme DVD s cestovatelskou tématikou!

více


26. 9. 2011

Výstava Tajemná Indonésie už jen do 30.9.!

Využijte poslední možnost navštívit naši výstavu Tajemná Indonésie na zámku Lednice, která bude otevřena už jen do 30.9. 
Každý, kdo navštíví expozici dne 28.9., obdrží ke vstupence malý dárek. 
Nechejte se překvapit!
Těšíme se na vás!
Kolektiv CK LIVINGSTONE.   víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Stáhněte si katalog v PDF nebo si objednejte jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Blanka Svobodová

Během studií se věnovala specifikům jižní a centrální Asie se specializací na Indii. Má tlumočnické zkoušky z angličtiny, zvládá hindštinu, francouzštinu i němčinu. Poznávání místních lidí a tradic ji dává křídla. Kromě jakéhokoliv sportu (mimo plavání)...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.