Novinky

8. 6. 2012

Exotická noc ve Valticích!

Srdečně zveme na víkend 16. a 17.6. na společnou akci TAMTAMY ČASU. V sobotu 16.6. se proběhne v prostorách lázních Lednice od 20.00 hodin vernisáž doplňkové dílčí expozice TAJEMNÁ INDONÉSIE. Připravili jsme pro vás exotické tance a od 17.00 hod zde probíhá již Dřevosochání a další aktivity. Sobota dále bude gradovat ve Valticích, kde od 21.30 hodin ve Valtickém podzemí vypukce EXOTICKÁ NOC. Orientální tance, fuckeer, kouzelník... a dlouhá noc nejen u kytar. Místo konání: Valtice, Vinařská 34.více


1. 6. 2012

Šangri-la opět otevřena v Ostravě!

V pátek 1.června přivítá nově postavená výstava na ostravském výstavišti své první návštěvníky! Neváhejte! Zavítejte společně se svými dětmi do Pavilónu C a nechte se unášet taji Himaláje! Expozice je vystavěna na výstavišti Černá Louka, v 1. patře pavilónu C! Otevřeno je od úterý do neděle vždy od 10.00 do 18.00 hodin. více


25. 5. 2012

Tři výstavy a tři cesty!

V souvislosti s pořádáním našich výstav do exotických oblastí  jsme pro vás připravili zajímavé nabídky vybraných zájezdů do obdobných lokalit.  Výstava Afrika láká na skutečné safari do Keni a Tanzánie, výstava Tamtamy času do Indonésie a Šangri-la na posvátnou horu Kailáš!

více


18. 5. 2012

Tipy na prázdniny v exotice!

Prázdniny a s tím spojené plánování letního odpočinku se kvapem blíží. Připravili jsme pro vás pár tipů na exotickou dovolenou. Můžete vycestovat do Tanzánie na safari v exluzivním balení, do Malawi a Zambie či poznávat zasněžené velikány jihoamerického Peru a taje džungle...

více


20. 4. 2012

Výstava Tamtamy času ve Valticích

Na zámku ve Valticích bude od 1.května otevřena nová výstava Tamtamy času. Využijte jedinečnou příležitost projít se tropickým pralesem s exotickou flórou a faunou. Užije si atmosféru tajemné džungle i vy. 

více


13. 4. 2012

Festival Kolem světa - Ostrava

Další ročník cestovatelského festivalu Kolem Světa, jehož je CK Livingstone spolupořadatelem, se bude konat v  Domě kultury Akord v Ostravě-Zábřehu již tuto sobotu 14.dubna.Přijďte si pro inspiraci na vaše cesty!
Program festivalu Kolem světa naleznete zdevíce


6. 4. 2012

Změna - Cestovatelské středy

Neočekávaný odlet Jakuba Vágnera způsobil změnu programu v Cestovatelských středách. Abyste nepřišli o společný večer, prohodíme jen vzájemně termíny. Na Jakuba Vágnera se můžete těšit v NM 6.června. Tuto středu vystoupí ředitel Letiště Ruzyně Jiří Pos a promítne snímky celebrit od papeže po Rolling Stones. (Umocníme oslavu 75. výročí letiště). Bonusem je režisér Viliam Poltikovič s filmem Indonésie a besedou, navíc indonéské tanečnice, indonéské pohoštění a nápoje + exotické masáže... více


30. 3. 2012

Krásný ztráty s Rudou Švaříčkem

Pořad Krásný ztráty, kde vystoupili cestovatelé Rudolf Švaříček a Miloslav Stingl, můžete shlédnout v archivu České televize. S Rudou se v nejbližších dnech můžete vydat do Maroka.

více


15. 3. 2012

Společný víkend v Krkonoších

Naše aktivity se v březnu nakumulovaly. Zveme vás na tři zajímavé akce. Víkend 24.-25.3. bude patřit sportu i kultuře na Luční boudě, festivalu Kolem světa v Praze i festivalu Jeden svět...

více


8. 3. 2012

Festival Kolem světa Praha

Další ročník cestovatelského festivalu Kolem Světa, jehož je CK Livingstone spolupořadatelem, se bude konat v Kulturním domě v Ládví v Praze ve dnech 24. -25. března 2012. Přijďte si pro inspiraci na vaše cesty!

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Veronika Balážiová, PhD.

Jejím heslem je " Všude dobře, na cestách nejlépe". Vystudovala francouzštinu a informatiku na Slovensku a ve Francii. Domluví se pěti jazyky, navštívila 53 zemí. Žila na nultém poledníku v Londýně, následně stála na konci světa v Ohňové zemi a v současné...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.