Novinky

19. 6. 2014

VELKÁ CESTA BRAZÍLIÍ

Milovníky přírody a horkého slunce maximálně uspokojí jedinečný program. Zažijete výlet do amazonského pralesa s plnou penzí. Vodopády i džungle nadchne i ty nejnáročnější znalce přírody. Cestujeme v malé skupince za doprovodu opravdového znalce Brazílie - Zuzky Kačerovské, která v uvedené destinaci dlouhodobě pobývala. Brazílie si vás okamžitě získá svou přátelskou atmosférou. Společně podnikneme cestu do srdce amazonského pralesa, budeme obdivovat kouzla pralesních šamanů a život původního indiánského obyvatelstva. Během akce také navštívíme nikdy nespící koloniální město Salvador i vyhlášené Rio de Janeiro. Za unikátní zážitek považujeme nezapomenutelná dobrodružství v národním parku Pantanal. Posledně jsme viděli spoustu tapírů, kapybar, kajmanů a dva jaguáry! Šnorchlování v křišťálově čistých lagunách v Nobres. A co hlavně - nikde jinde na světě se neumí lidé tak dobře bavit jako právě zde http://www.livingstone.cz/zajezdy/katalog/detail/brazilie-velka-cesta/

Velká cesta Brazílií

více


27. 5. 2014

Výstava ŠANGRI-LA OTEVŘELA SVÉ BRÁNY V PLZNI

23. května  jsme přivítali první návštěvníky v Západočeském muzeu v Plzni v naší nové expozici. ŠANGRI-LA je magickým příběhem velehor, snové krajiny, ryzích lidí, vzácných zvířat, křehkých náboženství, šokujících obřadů, mýtů a tajemství. Nabízí nejzajímavější geografické oblasti a komplexní přehled o čtyřech zemích Himálaje - Nepálu, Tibetu, Bhútánu a Indii. Prostorové stavby (chrámy, mešity, svatyně) doplňují stovky velkoplošných fotografií a tisíce cenných sbírkových předmětů přivezených ze zemí pod střechou světa.

Navštivte tropický prales s hady, gekony, želvami • Zažijte džungli ukrývající tygra • Vstupte do chrámu buddhismu, obrovské stúpy, kláštera či svatyně • Polijte pro štěstí sloního boha Ganešu – Vystupte do lezeckého base campu s horolezci na mačkách a cepínech! • Nasajte odér nomádského stanu z jačích chlupů! • Svezte se rikšou v indické tržnici! • Prožijte filmové projekce a zvukové kulisy!

Otevírací doba: úterý - neděle  od 10 do 18 hodin. www.sangri-la.cz

Výstava Šangri-la

více


11. 4. 2014

Zažijte AFRIKU v pohodlí malé skupiny!

AFRIKA je naší tradiční destinací. V roce 2014 je pro Vás připravena rozšířená nabídka zájezdů do východní Afriky. NOVINKOU je záruka komorního počtu účastníků ve vybraných termínech! Využijte této výjimečné příležitosti. Neváhejte si dovolenou rezervovat včas – počet míst je omezený!

Nejen do Afriky organizujeme i akce na přání. Rádi připravíme speciální akci také pro Vás!

Proč s námi do AFRIKY:

 • garance malé skupinky
 • 20 let zkušeností
 • důraz na zážitky a individuální přístup
 • kvalitní čeští průvodci, znalci oblasti
 • safari v nejkrásnějších NP Afriky

KEŇA – TANZÁNIE – ZANZIBAR, Komfortněji

KEŇA – TANZÁNIE - ZANZIBAR – UGANDA, To nejlepší z Afriky!

KEŇA – UGANDA, Velká migrace zvířat a gorily

Afrika Livingstone

více


16. 3. 2014

Cestovatelské večery Livingstone v tomto týdnu

NOVÁ GUINEA, svět o kterém jste si mysleli, že už neexistuje. Vzrušující vyprávění Rudolfa Švaříčka. Ve čtvrtek 20.3. ve 20:00 v brněnském divadle HUSA NA PROVÁZKU.  Anotace a program až dokonce dubna zde ►

Navštivte populární cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY V NÁRODNÍM MUZEU.  Ve středu 19.3. vystoupí:
• JAKUB VÁGNER, rybář. Sympatický fešák vyrostl ve hvězdu známou po celém světě, zpopularizoval rybolov v obří show. Natáčí pro National Geographic, i za hranicemi je obrovsky populární. Co s ním sláva provádí a jak vyzrává…?
RUDOLF ŠVAŘÍČEK, cestovatel: NOVÁ GUINEA. Antarktida, severní polár, Everest, nejvyšší vrcholy kontinentů, expedice ŽIVÁ AFRIKA.... Největší láskou zůstává ostrov Guinea, kde byli s Jakubem společně. 

Tradičně nabité úterý (18.3.) dává na vyběr v různých místech České republiky: 

 • OLOMOUC, Konvikt: BHÚTÁN – cestovatel Rudolf Švaříček. Poslední ŠANGRI-LA se přezdívá Bhútánu. Země hřmícího draka je plná draků a penisů legendárního mnicha Kunleye.
 • PLZEŇ Měšťanská beseda: PŘÍRODA A LIDÉ NAMIBIE – Václav Šilha, fotograf
 • PRAHA ZOO: AZORY A MADEIRA – Sandra Neumanová

Ve čtvrtek 20.3.  VYŠKOV ZOO:  KUBA - ostrov svobody - Darja Šmídová, Livingstone

CESTOVATELSKÉ VEČERY S CK LIVINGSTONE

PROGRAM d ledna do května v Brně, Praze, Vyškově, Plzni a Olomouci  ►

více


3. 2. 2014

Atraktivní besedy, které by vám neměly uniknout

BRAZÍLIE - Expedice za jaguárem - Štěpánka Jakešová promítá ve čtvrtek 20.2. ve 20:00 v brněnském divadle HUSA NA PROVÁZKU.  Anotace a program až dokonce dubna zde ►

Slavný potápěč, herec, motocyklový závodník a respektovaný filmař nejen podmořského světa STEVE LICHTAG je dalším hostem v populárním cyklu CESTOVATELSKÉ STŘEDY V NÁRODNÍM MUZEU.  Dne 19.2. od 19:00 bude hovořit na téma DIVOKÁ PŘÍRODA VERSUS 3D

Tradičně nabité úterý (18.2.) dává na vyběr v různých místech České republiky. Tento týden se můžete setkat s těmito účinkujícími:
BRNO pavilon Antrophos: RWANDA- Martin Eslem
PRAHA ZOO – EMBÉČKEM KOLEM SVĚTA - Michal Vičar
PLZEŇ Měšťanská beseda: OD EVERESTU PO DENALI - Klára Poláčková, horolezkyně
OLOMOUC Konvikt: ARMÉNIE A VÝSTUP NA ARARAT - Michael Pokorný

Ve čtvrtek 20.2.  VYŠKOV ZOO – ETIOPIE - PRAVĚKÉ OMO - Habešské krásky, aneb kolik stojí žena - David Švejnoha

CESTOVATELSKÉ VEČERY S CK LIVINGSTONE

od ledna do května v Brně, Praze, Vyškově, Plzni a Olomouci  ►

více


31. 1. 2014

Navštivte nás na veletrhu ITF Slovakia v Bratislavě

Ve dnech 30.1. až 2.2.2014 se za námi můžete zastavit na největším slovenském veletrhu cestovního ruchu. Náš stánek naleznete v hale B1 pod číslem 510. Výstaviště je pro veřejnost otevřeno od 13:00 v pátek 30. ledna až do neděle 2. února do 18:00. Těšíme se vás.

více


22. 1. 2014

Oficiální závěrečná zpráva GO KAMERA 2014

17. ročník festivalu GO KAMERA proběhl ve dnech 16. - 19.1.2014 za účasti více než 50 účinkujících. Jejich vystoupení probíhala v srdečné atmosféře často vyprodaných sálů. Závěrečná tisková zpráva ke stažení. 

více


16. 1. 2014

Veletržní sleva

V rámci veletrhů cestovního ruchu  jsme vypsali veletržní slevu ve výši 4% z katalogové ceny zájezdu. Slevu lze uplatnit při přihlášení a úhradě zálohy v období od 16.1. - 28.02. 2014.  Slevu nelze sčítat s žádnou další slevou. Sleva platí pro zájezdy z katalogové nabídky s odletem po 01.04.2014 z katalogu zájezdů CK Livingstone 2014.

více


7. 1. 2014

Festival GO Kamera a veletrh GO

GO Kamera se blíží. Začíná již ve čtvrtek 16.ledna a můžete se těšit na bohatý program až do neděle! Soutěžte o atraktivní ceny v hodnotě 20 000 Kč. Navštivte nové webové stránky festivalu na www.gokamera.cz.

více


18. 12. 2013

Festival GO Kamera 2014

Hlavním hostem bude PETER HABELER, světoznámý horolezec: EVEREST poprvé bez kyslíku, KANDŽENDŽONGA, třetí nejvyšší....  Můžete si nechat podepsat i jeho knihu CÍLEM JE VRCHOL, která právě vyšla v českém překladu.

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Stáhněte si katalog v PDF nebo si objednejte jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Kateřina Andrlová

Studovala v ČR cestovní ruch, potom odešla do Spojených států, kde kromě jiného učila hrát tenis. Průvodcování v CK LIVINGSTONE se věnuje od svého návratu do Evropy v roce 2003. Profesionální průvodkyně každým coulem. Pečlivá v přípravě i realizaci, vše...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.