Novinky

4. 11. 2016

Ozvěny festivalu Kolem světa v Brně

Pozvánka na přednáškový cyklus Ozvěny festivalu Kolem světa v Brně, v MORAVSKÉM PODZEMÍ, který se uskuteční ve dnech  8.-9.11.2016.  
Součástí přednášek je i komentovaná prohlídka podzemí. 
Počet míst je limitován. Více informací naleznete zde
Těšíme se na Vás,  kolektiv CK LIVINGSTONE  ( spolupořadatelé akce )

více


2. 11. 2016

Výherci dárkových poukazů

Proběhlo slosování dotazníků spokojenosti našich klientů a známe jména cestovatelů, kteří vyhráli slevu na další cesty!

více


12. 9. 2016

KATALOG LIVINGSTONE 2017

Aktuálně je již v tisku nový katalog Livingstone na rok 2017! Rozesílat ho budeme v prvním listopadovém týdnu - nezapomeňte kontrolovat své poštovní schránky! Nové termíny na rok 2017 můžete na webu najít již NYNÍ!

více


18. 8. 2016

Jedinečná nabídka na cestu do ASIE!

JIŽ 20 LET ORGANIZUJEME ZÁJEZDY DO VIETNAMU A KAMBODŽI.Dlouholeté zkušenosti z destinace daly vzniknout ideální skladbě programu. Výročí naděluje mimořádnou slevu na zájezd č. 209 Vietnam, Kambodža v termínu 13.11. - 29.11., 13.11. - 02.12.2016.
Volná jsou již jen poslední místa. 

více


27. 6. 2016

Brána Himálaje

Ochlaďte se příjemně i v létě!
Navštivte Brněnské podzemí a exotickou výstavu Brána Himálaje, jejímž pořadatelem je CK LIVINGSTONE. 
Expozici tvoří velkoformátové fotografie, exponáty i tkaniny z regionu Himálaje.
Atmosféru umocňují šňůry modlitebních barevných praporců.
Výstava odhaluje krásy zemí Bhútán,Nepál, Indie, Tibet.
Věnuje se nejvyšším horám světa i zajímavému životu pod nimi. 
 
Navštivte BRNĚNSKÉ podzemí.

     

    

více


17. 6. 2016

Zakončení Cestovatelských střed

Zakončení letošního 7. ročníku projektu CS v Národním muzeu bylo vydařené. Herci PAVEL LIŠKA a JAN RÉVAI překvapili příjemnou skromností. Rychle si získali sympatie sálu, laskavé emoce zalévaly prostor. Od motorek jsme se dostali až k sympatickým hereckým partnerkám. Přislíbené koně obstaral moderátor Ruda Švaříček…Promítl unikátní záběry z koňských závodů, slavnostní a rituálů v Tibetu, Indii, Nepálu, Bhútánu, Číně, Kazachstánu, Afghánistánu, Pákistánu, Uzbekistánu i Jemenu. Od koní jsme se posunuli i k velbloudům, nosorožcům a gigantickým slonům. Každého rozesmějí legrační závody jaků v Tibetu. Plný sál příjemně rezonoval, příjemná nálada se přelévala, rozdávaly se dárky. Výherci se mohou těšit na parádní výkony herců v divadle i na muzikálech.

více


20. 5. 2016

VÝLET DO INDONÉSIE

Vydejte se na výlet do TAJEMNÉ INDONÉSIE!
Komentovaná prohlídka expozice s autorem Rudou Švaříčkem je výzva. 
Zažijte něco výjimečného nejen o Muzejní noci!
Odhalme mystéria a záhady exotického ostrova NOVÁ GUINEA...

více


16. 5. 2016

POZVÁNKA NA VÝSTAVU TAJEMNÁ INDONÉSIE

Dne 18.5. byla slavnostně otevřena výstava TAJEMNÁ INDONÉSIE v Českých Budějovicích, Jihočeském muzeu. Expozice odhaluje taje Nové Guineje, Indonésie, Pacifiku i Šalamounových ostrovů. 
Návštěvník se zatajeným dechem hltá iluzi indonéské džungle, příhody z hor, bažin i přechodů liánových mostů. Dobrodružné snímky domorodců střídají nejvyšší ledovce, jedinečná příroda i senzační místa zapomenutého světa. Expozice poodhaluje vzrušující záhady, rituály a zvyky nejdivočejších míst planety. Koncepce výstavy myslí na všechny věkové skupiny, je vhodná pro dospělé i pro děti. Užijte si atmosféru tajemné džungle i vy. Ano, i Vy!

více


21. 4. 2016

Cestovatelské středy pokračují do června!

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu zdárně pokračuje.  Nenechte si ujít dne 11.5. přednášku režiséra PETRA HORKÉHO a  herce VÁCLAVA NEUŽILA. Zajímavé bude i povídání potápěče a filmaře STEVA LICHTAGA a známého běžce na lyžích MARTINA KOUKALA. Poslední květnová středa bude patřit oblíbenému cestovateli MILOSLAVU STINGLOVI.

více


11. 4. 2016

Pozvánka na přednáškový cyklus PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v BRNĚ

Oblíbený cyklus PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v divadle HUSA NA PROVÁZKU se blíží do finále. Tento čtvrtek dne 21.4. máte naposled možnost cestovat po světě v pohodlí přednáškového sálu! UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU PROGRAMU! O své zážitky z cest se podělí divadelník PETR OSLZLÝ a nově cestovatel KAREL STARÝ.  

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Ing. Marcel Kubášek

Velký pohodář a příjemný společník. Cestování ho okouzlilo již po první cestě za hranice všednch dnů, do Asie. I když procestoval africký kontinent křížem krážem, učarovala ho právě Jihovýchodní Asie. Destinace nabízející poznání rozmanité  kultury,...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.