Novinky

15. 2. 2016

Pozvánka na veletrh Holiday World v Praze

Navštivte nás na veletrhu Holiday World
Na pražském výstavišti nás ve dnech 18. - 21. února najdete v pravém křídle Průmyslového paláce, číslo stánku PK 415. Připomínáme, že stále platí pro všechny klienty VELETRŽNÍ SLEVA VE VÝŠI 4% na všechny zájezdy s odletem po 1. dubnu 2016 při přihlášení a zaplacení zálohy do 26.2.2016. S výběrem zájezdu proto neváhejte! Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2016 se bude konat 25. ročník, který proběhne v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Těšíme se na setkání s vámi! 

více


1. 2. 2016

PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE

Pozvánka na zajímavé přednášky z cyklu PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v ZOO Praha, a to každé úterý do 29.3., v Brně v Divadle Husa na provázku každý čtvrtek do 21.4., v ZOO Vyškov každý čtvrtek do 31.3. Více informací ZDE
Přijďte si i Vy poslechnout zajímavé příběhy z cest po celém světě! Těšíme se na vás, kolektiv CK LIVINGSTONE.

více


18. 1. 2016

Pozvánka na Cestovatelské středy

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu vstoupil do sedmé sezóny. Ve středu 20. ledna jej uvedl úspěšný horolezec Radek Jaroš pořadem „Výstup na K2 a Koruna Himálaje“ a slavný fotbalový básník Karel Poborský. Středeční večery až do 15.6. budeme již tradičně trávit se zajímavými osobnostmi kulturního, společenského i sportovního světa. Besedy moderuje cestovatel Rudolf Švaříček, diváci vytváří skvělou atmosféru, nechybí emoce, účast láme rekordy. Zajímavé přednášky z cyklu LIVINGSTONE můžete shlédnout i v ZOO Praha, a to každé úterý do 29.3., v Brně v Divadle Husa na provázku každý čtvrtek do 21.4., v ZOO Vyškov každý čtvrtek do 31.3. Více informací ZDE.

Přijďte si i Vy poslechnout zajímavé příběhy z cest po celém světě! Těšíme se na vás, kolektiv CK LIVINGSTONE.

více


14. 1. 2016

Pozvánka na veletrh

Zveme Vás na veletrh cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 14. - 17.ledna 2016. Najdete nás v přízemí pavilonu F, stánek 006. Jako již tradičně pořádáme také doprovodný program, letos již 19.ročníku festivalu GO KAMERA s tématem Návrat do Nepálu!.  I tento rok jsme připravili více než dvě desítky atraktivních besed a promítání. Přijďte si i Vy poslechnout příběhy z cest po celém světě!

více


23. 12. 2015

Soutěžte na GO Kameře

Zapojte se do našich soutěží a vyhrejte ZÁJEZD DO NEPÁLU,  ceny za 20 000 Kč!
Tradiční soutěžní kategorie jsou : cestovatelská fotografie • cestovatelský film • kniha o cestování. Na nejlepší čekají ceny od našich partnerů v hodnotě 20.000 Kč. 
Vyhrát můžete také zájezd do NEPÁLU od CK LIVINGSTONE! Soutěžní otázka: Jak je dlouhá modlitební roura - obří buddhistický dunchen nepálských mnichů umístěné v expozici CK LIVINGSTONE na veletrh GO v pavilonu F?
  
Slosování tipovacích lístků proběhne 17.1. v závěrečném bloku festivalu GO KAMERA 2016. Více o soutěži naleznete zde. 

více


26. 11. 2015

Křest nové knihy Šangri-la!

Nová kniha ŠANGRI-LA právě vychází. V publikaci ŠANGRI-LA autora Rudolfa Švaříčka naleznete to nejzajímavější z oblasti Himálaje. Čtyři země - NEPÁL, TIBET, BHÚTÁN a INDIE mapují země na svazích velkého Himálaje s jejich legendami a mýty. Prezentují čarovné kultury, tradice i svérázné rituály... Naleznete zde kapitoly Dalajlama, Šerpové, flóra, duchodní proudy - bönismus, sikhismus, buddhismus, hinduismus, džinismus, islám, animismus... Navíc Koruna planety, M. Zikmund a bonusem je profil výstavy Šangri-la od premiéry s Jeho Svátostí dalajlámou.

Od pondělí 30.11. 2015 možnost zakoupit přímo ve výstavě Šangrila v Češkých Budějovicích nebo v kanceláři CK Livingstone. Knihu rádi zašleme i na dobírku!
Ideální vánoční dárek!

více


4. 11. 2015

Výherci dárkových poukazů

Proběhlo slosování dotazníků spokojenosti našich klientů a známe jména cestovatelů, kteří vyhráli dárkové poukazy na další cesty!

více


21. 10. 2015

FIRST MINUTE SLEVA 5%

Vydáváme nový katalog na rok 2016! Od 21.10. do 15.12. 2015 můžete uplatnit speciální first minute slevu ve výši 5% z katalogové ceny zájezdu. Více informací naleznete zde ►

Katalogy budeme rozesílat příští týden, pokud jej nedostáváte automaticky, napište nám, rádi Vám je zdarma zašleme!

více


30. 9. 2015

KATALOG 2016

Aktuálně připravujeme do tisku nový katalog, který bude k dispozici koncem října. Nové termíny na rok 2016 ale můžete na webu postupně najít již NYNÍ!

více


11. 8. 2015  |  aktualizováno 12. 8. 2015

Nová akce s Rudou Švaříčkem do Bhútánu

Po královském Bhútánu a neuvěřitelném Nepálu jsme prožili silné chvíle ve Východním Tibetu. Potkáváme zde mnohá nej… Začala to největší socha Budhy na světě v Lešanu, pokračoval největší klášter světa, kde žije prý na 30 000 mnichů... Bohoslužby v karmínovém opojení jsou působivé, v obřím komplexu nás všude obklopují purpurová roucha mnichů. Kolem vrcholové stavby mandaly ve 108 posvátných okruzích nosí příbuzní na bambusových tyčích či převážejí na dvoukoláku těla mrtvých, kteří budou následné ráno na nebeském pohřebišti rozsekání supům…
V Yushu je největší zeď kamenů mani na světě… v nekonečném sledu zde krouží poutníci kolem obrovské kamenné masy a stále přidávají jako nové modlitby své kameny. 
Koňský festival zde je také z největších. Nazdobení nomádi a vyšňořené krasavice se sem sjíždějí z celého Tibetu… Na vzdálených pláních při zběsilých jízdách pálí ze starých pušek, trumfují se v divokých kouscích na koních. Při večerních tancích obejme hřejivé teplo mystického Tibetu…
Trek u druhé nejposvátnější hory Amye Machen je v nejkrásnějších horách světa. Vždy to říkáme u těch posledních… ale ledovce v kontrastu ke svěží zeleni jsou zde fakt božské…
Další trek v horách Nyenbo Yutse evokuje přesazené parádní rozervané Alpy do tibetských plání – i se všudypřítomnými jaky. Horské tři v jednom – tři zcela odlišné horské reliéfy v jedné lokalitě. Každý náš nocleh je u jiného tyrkysového jezera, kterých je zde na 180!
Šamanské rituály nám začínají zítra…

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Josef Porubský

Životní optimista, kterému se stalo cestování osudovým posláním. Majitel živočišně nezdolného svérázného humoru. Svět projezdil od Kanady  přes Island až po Asii i Afriku. Do Afriky se nakonec nejvíce zamiloval, cítí se tam jako doma. Je to schopný...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.