Novinky

18. 9. 2014

Katalog zájezdů LIVINGSTONE 2015

Právě pro vás připravujeme nový tištěný katalog zájezdů. K dispozici jej budete mít v druhé polovině října. Jste-li našimi zákazníky, přijde vám domů automaticky. Případně si jej můžete objednat prostřednictvím formuláře

Na našich webových stránkách však již dnes najdete velkou část termínů pro rok 2015 a to včetně zbrusu nových akcí! Každý den přidáváme další... 

Bolívie

Tanzanie

Namibie

Argentina

Tibet

více


12. 9. 2014

Do exotiky s dárkem od Livingstone

Rozdáváme radost tematickým dárkem z edice Livingstone k posledním místům na vybraných akcích! Jedinečného knižního průvodce Východní Afrika či obrazovou pulbikaci výstavy ŠANGRI-LA si však můžete objednat i samostatně. Spolu s Rudou Švaříčkem se můžete vydat na unikátní výpravu přes Himáláj do Indie. Učarovala-li vám pohoda jihovýchodní Asie, bude pro vás tím pravým akce Thajsko, Kambodža. Z pestré nabídky afrických zájezdů tentokrát doporučujeme trasu napříč jihem kontinentu ze Zimbabwe přes Botswanu a Namibii do JAR. Milovníky přírody a safari nadchne Malawi a Zambie.

Přečtěte si nejnovější newsletter s dalšími podrobnostmi 

Namibie

více


28. 8. 2014

Prodlužte si prázdniny v exotice

Podzimní cestovatelská sezóna začíná, balte kufry! Odlétáme na oblíbené trasy v Asii, Africe i Americe. Užijeme si vnitrozemí barevného Ekvádoru i unikátní přírodu Galapág, prozkoumáme skvostné památky předkolumbovských dob v Mexiku, Guatemale a Belize, odevzdáme se pohodovému životu himálajského království Bhútán, zavítáme mezi domorodá etnika Etiopie, dobrodružné povahy zláká Horní Dolpo ve společnosti Rudy Švaříčka…  výhodné ceny na poslední volná místa! 

Etiopské krásky

více


20. 8. 2014

YAK & YETTI v ZOO Plzeň

V pátek 5. září od 18 hodin zahajujeme nabitý program v ZOO Plzeň, na který plynule naváže víkendové splouvání Berounky. Závečnou tečkou pak bude koncert JAMESE HARRIESE v neděli 7.9 od 16:00 na hradě Křivolát. 
V pátek nás mimo jiné čeká:

 • BWINDI ORPHANS - promítání „jiné Afriky“
 • BLUESBERRY – koncert bluesové legendy
 • YAK ´ YETI – bioskop HIMÁLAJ
 • MUERTA MENTE – extatické rytmy přírodních národů Divoká směs hudby s didgeridoo
 • ESTELA DE FUEGO – OHŇOVÁ SHOW + ŽONGLÉŘI
 • TANCE S PLAMENY – smršť pohybů, magických rytmů i svůdné exotiky
 • FUCKEER
 • NOČNÍ SAFARI – prohlídka tajemné noční ZOO s výkladem odborníků

Možná přijde i YETI! Nebo přijede…

V každém případě je připravena EXOTICKÁ HOSTINA (rožnění Yaka, gulášek z mytického zvířete....)  

Program podrobněji ►

více


11. 8. 2014

Do Bhútánu za mimořádně atraktivní cenu

Podzim je za dveřmi a s ním i výpravy do Bhútánu. Se slevou 16 000 Kč pro dvě společně přihlášené osoby (7 000 Kč pro jednotlivce) se vám dostává opravdu exkluzivní příležost k návštěvě této cestovatelsky mimořádně vděčné země. Dosud se jen nemnozí mohou pochlubit, že navštívili tento ráj "zastaveného času". Bhútánský král přísně dbá na to, aby množství cizinců nenarušilo tradiční kulturu tibetského buddhismu.

Navíc vám program zájezdu BHÚTÁN + NEPÁL komfortněji umožní prožít vaši dovolenou s plnou penzí a službami na vyšší úrovni, než je v jihovýchodní Asii běžné. 
Zajemci mohou po návštěvě Bhútánu strávit ještě necelý týden v Káthmándském údolí v Nepálu a seznámit se s kulturou Nevárců, jež byla formována splýváním buddhismu a hinduismu.

Neváhejte s rezervací zájezdu - tato velmi výhodná nabídka se týká opravdu pouze několika posledních míst!

Pro inspiraci doporučujeme článek Rudy Švaříčka  BHÚTÁN

více


30. 7. 2014

RADEK JAROŠ NA VRCHOLU K2 I V ŠANGRI-LA

Koruna planety je úspěšně završena! Všichni jsme drželi palce, obtížný vrchol K2 se nakonec podařil. Obrovský úspěch šikovného Radka je třeba náležitě oslavit. Ve slavení jsme silní, nejen na večířcích umíme podávat slušné výkony.  Na vrcholek K2 se nakonec podíval nejen Radek, ale i plzeňský Honza Trávníček. Právě v Plzni je nyní naše výstava Šangri-la, ve které je i expozice Radka Jaroše KORUNA PLANETY. Seznamte se zde s mimořádným projektem a jeho zajímavostmi! V našem horolezeckém BC je horolezec na mačkách a cepínech, kolem je zajímavá Radkova anabáze.
Přidejte se k oslavám nejen symbolickým pohárkem! Vychutnejte si Himálaj s Radkem Jarošem v ŠANGRI-LA v Plzni...

Fotografie z výstavy Šangri-la:

více


2. 7. 2014

MIROSLAV ZIKMUND VE VÝSTAVĚ TAMTAMY ČASU

Největší cestovatelská legenda na dovolené v „Indonésii“.

Svou zatím poslední „dovolenku“ si užil M. Zikmund v lednicko-valtickém areálu, kde působíme již 7. rok s výstavou Tamtamy času - Tajemná Indonésie. 

více


19. 6. 2014

VELKÁ CESTA BRAZÍLIÍ

Milovníky přírody a horkého slunce maximálně uspokojí jedinečný program. Zažijete výlet do amazonského pralesa s plnou penzí. Vodopády i džungle nadchne i ty nejnáročnější znalce přírody. Cestujeme v malé skupince za doprovodu opravdového znalce Brazílie - Zuzky Kačerovské, která v uvedené destinaci dlouhodobě pobývala. Brazílie si vás okamžitě získá svou přátelskou atmosférou. Společně podnikneme cestu do srdce amazonského pralesa, budeme obdivovat kouzla pralesních šamanů a život původního indiánského obyvatelstva. Během akce také navštívíme nikdy nespící koloniální město Salvador i vyhlášené Rio de Janeiro. Za unikátní zážitek považujeme nezapomenutelná dobrodružství v národním parku Pantanal. Posledně jsme viděli spoustu tapírů, kapybar, kajmanů a dva jaguáry! Šnorchlování v křišťálově čistých lagunách v Nobres. A co hlavně - nikde jinde na světě se neumí lidé tak dobře bavit jako právě zde http://www.livingstone.cz/zajezdy/katalog/detail/brazilie-velka-cesta/

Velká cesta Brazílií

více


27. 5. 2014

Výstava ŠANGRI-LA OTEVŘELA SVÉ BRÁNY V PLZNI

23. května  jsme přivítali první návštěvníky v Západočeském muzeu v Plzni v naší nové expozici. ŠANGRI-LA je magickým příběhem velehor, snové krajiny, ryzích lidí, vzácných zvířat, křehkých náboženství, šokujících obřadů, mýtů a tajemství. Nabízí nejzajímavější geografické oblasti a komplexní přehled o čtyřech zemích Himálaje - Nepálu, Tibetu, Bhútánu a Indii. Prostorové stavby (chrámy, mešity, svatyně) doplňují stovky velkoplošných fotografií a tisíce cenných sbírkových předmětů přivezených ze zemí pod střechou světa.

Navštivte tropický prales s hady, gekony, želvami • Zažijte džungli ukrývající tygra • Vstupte do chrámu buddhismu, obrovské stúpy, kláštera či svatyně • Polijte pro štěstí sloního boha Ganešu – Vystupte do lezeckého base campu s horolezci na mačkách a cepínech! • Nasajte odér nomádského stanu z jačích chlupů! • Svezte se rikšou v indické tržnici! • Prožijte filmové projekce a zvukové kulisy!

Otevírací doba: úterý - neděle  od 10 do 18 hodin. www.sangri-la.cz

Výstava Šangri-la

více


11. 4. 2014

Zažijte AFRIKU v pohodlí malé skupiny!

AFRIKA je naší tradiční destinací. V roce 2014 je pro Vás připravena rozšířená nabídka zájezdů do východní Afriky. NOVINKOU je záruka komorního počtu účastníků ve vybraných termínech! Využijte této výjimečné příležitosti. Neváhejte si dovolenou rezervovat včas – počet míst je omezený!

Nejen do Afriky organizujeme i akce na přání. Rádi připravíme speciální akci také pro Vás!

Proč s námi do AFRIKY:

 • garance malé skupinky
 • 20 let zkušeností
 • důraz na zážitky a individuální přístup
 • kvalitní čeští průvodci, znalci oblasti
 • safari v nejkrásnějších NP Afriky

KEŇA – TANZÁNIE – ZANZIBAR, Komfortněji

KEŇA – TANZÁNIE - ZANZIBAR – UGANDA, To nejlepší z Afriky!

KEŇA – UGANDA, Velká migrace zvířat a gorily

Afrika Livingstone

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Katarina Strihová

Temperamentní sympatická Slovenka. Vystudovala obor historie a estetika na Univerzitě Konštantína Filozofa v Nitře a pak ji učarovala španělština a portugalština. Znalost těchto dvou jazyků prohloubila dlouhým pobytem v Jižní Americe. Zamilovala si zejména...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.