Novinky

26. 2. 2016

Poslední šance navštívit výstavu Šangrila v Českých Budějovicích

Využijte poslední šanci k návštěvě unikátní výstavy ŠANGRI-LA prezentující fascinující region Himálaje v Jihočaském muzeu v Českých Budějovicích. Výstava zde bude otevřena už jen do 3.4.2016. Více na www.sangri-la.cz

více


25. 2. 2016

Změna programu v Brně 25.2.

Z důvodu akutního onemocnění musíme změnit program dnešního promítání v brněnské Huse na provázku. místo Mnislava Zeleného vystoupí režisér Petr Kašpar.

více


15. 2. 2016

Pozvánka na veletrh Holiday World v Praze

Navštivte nás na veletrhu Holiday World
Na pražském výstavišti nás ve dnech 18. - 21. února najdete v pravém křídle Průmyslového paláce, číslo stánku PK 415. Připomínáme, že stále platí pro všechny klienty VELETRŽNÍ SLEVA VE VÝŠI 4% na všechny zájezdy s odletem po 1. dubnu 2016 při přihlášení a zaplacení zálohy do 26.2.2016. S výběrem zájezdu proto neváhejte! Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2016 se bude konat 25. ročník, který proběhne v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Těšíme se na setkání s vámi! 

více


1. 2. 2016

PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE

Pozvánka na zajímavé přednášky z cyklu PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v ZOO Praha, a to každé úterý do 29.3., v Brně v Divadle Husa na provázku každý čtvrtek do 21.4., v ZOO Vyškov každý čtvrtek do 31.3. Více informací ZDE
Přijďte si i Vy poslechnout zajímavé příběhy z cest po celém světě! Těšíme se na vás, kolektiv CK LIVINGSTONE.

více


18. 1. 2016

Pozvánka na Cestovatelské středy

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu vstoupil do sedmé sezóny. Ve středu 20. ledna jej uvedl úspěšný horolezec Radek Jaroš pořadem „Výstup na K2 a Koruna Himálaje“ a slavný fotbalový básník Karel Poborský. Středeční večery až do 15.6. budeme již tradičně trávit se zajímavými osobnostmi kulturního, společenského i sportovního světa. Besedy moderuje cestovatel Rudolf Švaříček, diváci vytváří skvělou atmosféru, nechybí emoce, účast láme rekordy. Zajímavé přednášky z cyklu LIVINGSTONE můžete shlédnout i v ZOO Praha, a to každé úterý do 29.3., v Brně v Divadle Husa na provázku každý čtvrtek do 21.4., v ZOO Vyškov každý čtvrtek do 31.3. Více informací ZDE.

Přijďte si i Vy poslechnout zajímavé příběhy z cest po celém světě! Těšíme se na vás, kolektiv CK LIVINGSTONE.

více


14. 1. 2016

Pozvánka na veletrh

Zveme Vás na veletrh cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 14. - 17.ledna 2016. Najdete nás v přízemí pavilonu F, stánek 006. Jako již tradičně pořádáme také doprovodný program, letos již 19.ročníku festivalu GO KAMERA s tématem Návrat do Nepálu!.  I tento rok jsme připravili více než dvě desítky atraktivních besed a promítání. Přijďte si i Vy poslechnout příběhy z cest po celém světě!

více


23. 12. 2015

Soutěžte na GO Kameře

Zapojte se do našich soutěží a vyhrejte ZÁJEZD DO NEPÁLU,  ceny za 20 000 Kč!
Tradiční soutěžní kategorie jsou : cestovatelská fotografie • cestovatelský film • kniha o cestování. Na nejlepší čekají ceny od našich partnerů v hodnotě 20.000 Kč. 
Vyhrát můžete také zájezd do NEPÁLU od CK LIVINGSTONE! Soutěžní otázka: Jak je dlouhá modlitební roura - obří buddhistický dunchen nepálských mnichů umístěné v expozici CK LIVINGSTONE na veletrh GO v pavilonu F?
  
Slosování tipovacích lístků proběhne 17.1. v závěrečném bloku festivalu GO KAMERA 2016. Více o soutěži naleznete zde. 

více


26. 11. 2015

Křest nové knihy Šangri-la!

Nová kniha ŠANGRI-LA právě vychází. V publikaci ŠANGRI-LA autora Rudolfa Švaříčka naleznete to nejzajímavější z oblasti Himálaje. Čtyři země - NEPÁL, TIBET, BHÚTÁN a INDIE mapují země na svazích velkého Himálaje s jejich legendami a mýty. Prezentují čarovné kultury, tradice i svérázné rituály... Naleznete zde kapitoly Dalajlama, Šerpové, flóra, duchodní proudy - bönismus, sikhismus, buddhismus, hinduismus, džinismus, islám, animismus... Navíc Koruna planety, M. Zikmund a bonusem je profil výstavy Šangri-la od premiéry s Jeho Svátostí dalajlámou.

Od pondělí 30.11. 2015 možnost zakoupit přímo ve výstavě Šangrila v Češkých Budějovicích nebo v kanceláři CK Livingstone. Knihu rádi zašleme i na dobírku!
Ideální vánoční dárek!

více


4. 11. 2015

Výherci dárkových poukazů

Proběhlo slosování dotazníků spokojenosti našich klientů a známe jména cestovatelů, kteří vyhráli dárkové poukazy na další cesty!

více


21. 10. 2015

FIRST MINUTE SLEVA 5%

Vydáváme nový katalog na rok 2016! Od 21.10. do 15.12. 2015 můžete uplatnit speciální first minute slevu ve výši 5% z katalogové ceny zájezdu. Více informací naleznete zde ►

Katalogy budeme rozesílat příští týden, pokud jej nedostáváte automaticky, napište nám, rádi Vám je zdarma zašleme!

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Ing. Pavel Dostál

Naprostý pohodář, věčně s úsměvem na tváři. Sportovec tělem i duší. Můžete ho najít na „prkně" v příbojových vlnách světových oceánů, v zimě na snowboardu, přes léto na skalách. Po světě se začal toulat již jako náctiletý. Nepálské hory, dlouhé pobyty...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.