Novinky

2. 1. 2015

Cestovatelský festival GO KAMERA 2015

15.1. - 18.1. 2015 ožije Brno cestováním. Náš festival slaví plnoletost! 18. ročník hostí mimořádně silnou sestavu účinkujících. Nenechte si ujít horolezeckou legendu PETERA HABELERA, v současnosti nejúspěšnějšího českého horolezce RADKA JAROŠE, novinářku PETRU PROCHÁZKOVOU, fotografa JIRKU KOLBABU, mimořádného spisovatele MILOSLAVA STINGLA .... či další osobnosti z více než 50 hostů, kteří vystoupí ve čtyřdenním maratonu besed a přednášek. www.gokamera.cz

více


4. 11. 2014

Výherci dárkových poukazů

Proběhlo slosování dotazníků spokojenosti našich klientů a známe jména cestovatelů, kteří vyhráli dárkové poukazy na další cesty!

více


20. 10. 2014

Katalog zájezdů LIVINGSTONE 2015 právě vyšel

Právě dnes máme pro vás připraven nový tištěný katalog zájezdů LIVINGSTONE 2015. Jste-li našimi zákazníky, přijde vám domů v nejbližších dnech automaticky. Případně si jej můžete objednat prostřednictvím formuláře

Všechny zájezdy jsou také publikovány na našich webových stránkách.

Bolívie

Tanzanie

Namibie

Argentina

Tibet

více


18. 10. 2014

Nová informace ohledně sedmi osob v Nepálu v oblasti DOLPO

Všech šest klientů i s průvodcem Rudou Švaříčkem byli v pořádku transportováni helikoptérami.

více


17. 10. 2014

Prohlášení CK LIVINGSTONE ke skupince sedmi osob v Nepálu, kteří se nacházejí v oblasti DOLPO.

Všichni zúčastnění jsou v pořádku. 

Průvodce zájezdu Rudolf Švaříček je vybaven satelitním telefonem a je ve spojení jak s námi, tak s partnerskou cestovní kanceláří v Nepálu. 

Pro velké závaly sněhu není možné dokončit trek, budou tedy přepraveni pomocí vrtulníků do civilizace.  

Informace týkající se laviny se váží ke klasickému kolečku kolem Annapurny, nikoliv k oblasti Dolpa.  

Za CK LIVINGSTONE
Jitka Popelková
jednatelka CK

více


18. 9. 2014

Katalog zájezdů LIVINGSTONE 2015

Právě pro vás připravujeme nový tištěný katalog zájezdů. K dispozici jej budete mít v druhé polovině října. Jste-li našimi zákazníky, přijde vám domů automaticky. Případně si jej můžete objednat prostřednictvím formuláře

Na našich webových stránkách však již dnes najdete velkou část termínů pro rok 2015 a to včetně zbrusu nových akcí! Každý den přidáváme další... 

Bolívie

Tanzanie

Namibie

Argentina

Tibet

více


12. 9. 2014

Do exotiky s dárkem od Livingstone

Rozdáváme radost tematickým dárkem z edice Livingstone k posledním místům na vybraných akcích! Jedinečného knižního průvodce Východní Afrika či obrazovou pulbikaci výstavy ŠANGRI-LA si však můžete objednat i samostatně. Spolu s Rudou Švaříčkem se můžete vydat na unikátní výpravu přes Himáláj do Indie. Učarovala-li vám pohoda jihovýchodní Asie, bude pro vás tím pravým akce Thajsko, Kambodža. Z pestré nabídky afrických zájezdů tentokrát doporučujeme trasu napříč jihem kontinentu ze Zimbabwe přes Botswanu a Namibii do JAR. Milovníky přírody a safari nadchne Malawi a Zambie.

Přečtěte si nejnovější newsletter s dalšími podrobnostmi 

Namibie

více


28. 8. 2014

Prodlužte si prázdniny v exotice

Podzimní cestovatelská sezóna začíná, balte kufry! Odlétáme na oblíbené trasy v Asii, Africe i Americe. Užijeme si vnitrozemí barevného Ekvádoru i unikátní přírodu Galapág, prozkoumáme skvostné památky předkolumbovských dob v Mexiku, Guatemale a Belize, odevzdáme se pohodovému životu himálajského království Bhútán, zavítáme mezi domorodá etnika Etiopie, dobrodružné povahy zláká Horní Dolpo ve společnosti Rudy Švaříčka…  výhodné ceny na poslední volná místa! 

Etiopské krásky

více


20. 8. 2014

YAK & YETTI v ZOO Plzeň

V pátek 5. září od 18 hodin zahajujeme nabitý program v ZOO Plzeň, na který plynule naváže víkendové splouvání Berounky. Závečnou tečkou pak bude koncert JAMESE HARRIESE v neděli 7.9 od 16:00 na hradě Křivolát. 
V pátek nás mimo jiné čeká:

  • BWINDI ORPHANS - promítání „jiné Afriky“
  • BLUESBERRY – koncert bluesové legendy
  • YAK ´ YETI – bioskop HIMÁLAJ
  • MUERTA MENTE – extatické rytmy přírodních národů Divoká směs hudby s didgeridoo
  • ESTELA DE FUEGO – OHŇOVÁ SHOW + ŽONGLÉŘI
  • TANCE S PLAMENY – smršť pohybů, magických rytmů i svůdné exotiky
  • FUCKEER
  • NOČNÍ SAFARI – prohlídka tajemné noční ZOO s výkladem odborníků

Možná přijde i YETI! Nebo přijede…

V každém případě je připravena EXOTICKÁ HOSTINA (rožnění Yaka, gulášek z mytického zvířete....)  

Program podrobněji ►

více


11. 8. 2014

Do Bhútánu za mimořádně atraktivní cenu

Podzim je za dveřmi a s ním i výpravy do Bhútánu. Se slevou 16 000 Kč pro dvě společně přihlášené osoby (7 000 Kč pro jednotlivce) se vám dostává opravdu exkluzivní příležost k návštěvě této cestovatelsky mimořádně vděčné země. Dosud se jen nemnozí mohou pochlubit, že navštívili tento ráj "zastaveného času". Bhútánský král přísně dbá na to, aby množství cizinců nenarušilo tradiční kulturu tibetského buddhismu.

Navíc vám program zájezdu BHÚTÁN + NEPÁL komfortněji umožní prožít vaši dovolenou s plnou penzí a službami na vyšší úrovni, než je v jihovýchodní Asii běžné. 
Zajemci mohou po návštěvě Bhútánu strávit ještě necelý týden v Káthmándském údolí v Nepálu a seznámit se s kulturou Nevárců, jež byla formována splýváním buddhismu a hinduismu.

Neváhejte s rezervací zájezdu - tato velmi výhodná nabídka se týká opravdu pouze několika posledních míst!

Pro inspiraci doporučujeme článek Rudy Švaříčka  BHÚTÁN

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Michal Thoma

Fotograf a publicista, absolvent kulturologie na FF UK. Zaměřuje se na oblast Jihovýchodní Asie, zejména Nepál, Bhútán, Indii a Srí Lanku, historii i současnost. Spoluautor publikací Pod hradbou Himálaje a Příběh čaje a autor článků v českých médiích...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.