Novinky

21. 4. 2016

Cestovatelské středy pokračují do června!

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu zdárně pokračuje.  Nenechte si ujít dne 11.5. přednášku režiséra PETRA HORKÉHO a  herce VÁCLAVA NEUŽILA. Zajímavé bude i povídání potápěče a filmaře STEVA LICHTAGA a známého běžce na lyžích MARTINA KOUKALA. Poslední květnová středa bude patřit oblíbenému cestovateli MILOSLAVU STINGLOVI.

více


11. 4. 2016

Pozvánka na přednáškový cyklus PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v BRNĚ

Oblíbený cyklus PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v divadle HUSA NA PROVÁZKU se blíží do finále. Tento čtvrtek dne 21.4. máte naposled možnost cestovat po světě v pohodlí přednáškového sálu! UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU PROGRAMU! O své zážitky z cest se podělí divadelník PETR OSLZLÝ a nově cestovatel KAREL STARÝ.  

více


8. 4. 2016

KOLEM SVĚTA A FESTIVAL MFOF v Brně

Místo konání: Areál BVV, Kongresové centrum, Brno
Festival KOLEM SVĚTA, jehož spolupořadatelem je CK LIVINGSTONE, nabízí jedinečnou příležitost osobního setkání se zkušenými cestovateli. V rámci nabitého programu jsou pro vás opět připraveny atraktivní projekce českých cestovatelů a fotografů s tématy z celého světa. Jejich přednášky jsou doprovázeny fotografiemi, diapozitivy, videoukázkami, emotivní hudbou a některé i tradičním tancem.   
Vedle festivalu KOLEM SVĚTA probíhá současně v Kongresovém centru i MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ. Spolupořadatelem festivalu je CK LIVINGSTONEZde najdete program ►
Jednodenní a dvoudenní vstupenka je současně vstupenkou na veletrh Sport Life!

Zveme vás na veletrh SPORT LIFE! Festival sportu, tance a zábavy v areálu BVV Brno, termín konání 4.11. - 6.11.2016 
Partner akcí CK Livingstone je ERV Evropská pojišťovna.

více


7. 3. 2016

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

V termínu 1.4 - 2.4., České Budějovice, nás čeká další cestovatelský svátek. Festival KOLEM SVĚTA, jehož spolupořadatelem je CK LIVINGSTONE, nabízí jedinečnou příležitost osobního setkání se zkušenými cestovateli. Budou pro vás připraveny nejen atraktivní besedy se zajímavými hosty, ale také bohatý doprovodný program, v němž nechybí exotické tanečnice a muzikanti, ale ani cizokrajná kuchyně. 

Těšit se můžete například na Ladislava Ziburu, Rudolfa Švaříčka, Karla Wolfa, Kateřinu Neumannovou, Hynka Kmoníčka a řadu dalších.

Více informací naleznete zde

více


26. 2. 2016

Poslední šance navštívit výstavu Šangrila v Českých Budějovicích

Využijte poslední šanci k návštěvě unikátní výstavy ŠANGRI-LA prezentující fascinující region Himálaje v Jihočaském muzeu v Českých Budějovicích. Výstava zde bude otevřena už jen do 3.4.2016. Více na www.sangri-la.cz

více


25. 2. 2016

Změna programu v Brně 25.2.

Z důvodu akutního onemocnění musíme změnit program dnešního promítání v brněnské Huse na provázku. místo Mnislava Zeleného vystoupí režisér Petr Kašpar.

více


15. 2. 2016

Pozvánka na veletrh Holiday World v Praze

Navštivte nás na veletrhu Holiday World
Na pražském výstavišti nás ve dnech 18. - 21. února najdete v pravém křídle Průmyslového paláce, číslo stánku PK 415. Připomínáme, že stále platí pro všechny klienty VELETRŽNÍ SLEVA VE VÝŠI 4% na všechny zájezdy s odletem po 1. dubnu 2016 při přihlášení a zaplacení zálohy do 26.2.2016. S výběrem zájezdu proto neváhejte! Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2016 se bude konat 25. ročník, který proběhne v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Těšíme se na setkání s vámi! 

více


1. 2. 2016

PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE

Pozvánka na zajímavé přednášky z cyklu PROMÍTÁNÍ LIVINGSTONE v ZOO Praha, a to každé úterý do 29.3., v Brně v Divadle Husa na provázku každý čtvrtek do 21.4., v ZOO Vyškov každý čtvrtek do 31.3. Více informací ZDE
Přijďte si i Vy poslechnout zajímavé příběhy z cest po celém světě! Těšíme se na vás, kolektiv CK LIVINGSTONE.

více


18. 1. 2016

Pozvánka na Cestovatelské středy

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu vstoupil do sedmé sezóny. Ve středu 20. ledna jej uvedl úspěšný horolezec Radek Jaroš pořadem „Výstup na K2 a Koruna Himálaje“ a slavný fotbalový básník Karel Poborský. Středeční večery až do 15.6. budeme již tradičně trávit se zajímavými osobnostmi kulturního, společenského i sportovního světa. Besedy moderuje cestovatel Rudolf Švaříček, diváci vytváří skvělou atmosféru, nechybí emoce, účast láme rekordy. Zajímavé přednášky z cyklu LIVINGSTONE můžete shlédnout i v ZOO Praha, a to každé úterý do 29.3., v Brně v Divadle Husa na provázku každý čtvrtek do 21.4., v ZOO Vyškov každý čtvrtek do 31.3. Více informací ZDE.

Přijďte si i Vy poslechnout zajímavé příběhy z cest po celém světě! Těšíme se na vás, kolektiv CK LIVINGSTONE.

více


14. 1. 2016

Pozvánka na veletrh

Zveme Vás na veletrh cestovního ruchu GO a REGIONTOUR 14. - 17.ledna 2016. Najdete nás v přízemí pavilonu F, stánek 006. Jako již tradičně pořádáme také doprovodný program, letos již 19.ročníku festivalu GO KAMERA s tématem Návrat do Nepálu!.  I tento rok jsme připravili více než dvě desítky atraktivních besed a promítání. Přijďte si i Vy poslechnout příběhy z cest po celém světě!

víceCelý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Tištěný katalog

Katalog si můžete prolistovat v PDF anebo si objednat jeho zaslání zdarma.

Chci tištěný katalog

Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Mgr. Hana Duboisová

Skvěle jazykově vybavená - angličtina, španělština, francouzština... V zahraničí prožila několik let. Nezdolným šarmem a energií kouzlí hlavně v Latinské Americe a Asii - zde na ostrově Borneo. Nejčastěji průvodcuje kombinace zemí Peru, Bolívie, Brazílie...Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.