Realizační kolektiv CK Livingstone

Základním pilířem úspěchu CK LIVINGSTONE je spolehlivost „kancelářského zázemí". Naším cílem je individuální přístup ke každému z vás. Máme dobrý pocit ze společné práce, souznění schopného „realizačního kolektivu". Každý má své místo, ví co a proč dělá. Vždy potěší reakce těch z vás, kteří přicházíte dle vašich slov od větších konkurenčních CK. Odrazeni nefunkčním neosobním kolosem, jdete za naší jistotou. Ta začíná právě u těch v kanceláři. Najdou si čas, neumí být protivní a neznají slovíčko „to nejde". Na rozdíl od jiných nejsme přerostlí administrativou a unifikací. A hlavní je jedno - BAVÍ NÁS TO! Přejeme vám prožívat něco podobného...

Ing. Rudolf Švaříček

Jednatel cestovní kanceláře LIVINGSTONE. Vizionář s širokým záběrem aktivit. Hlava i duše festivalu GO KAMERA, motor náročných expedic a výjimečných projektů. Má za sebou mimořádné výkony v průzkumu extrémních oblastí i řadu úspěšných expedic: Polar 89 (se psím spřežení na polár), Marco Polo (napříč Asií), Hedvábná stezka (rok a půl asijskými státy), Živá Afrika (napříč Afrikou v modulu Tatry). Věnuje se hlavně oblastem izolovaných etnik. Jeho doménou je Indonésie a ostrov Nová Guinea a oblast Himálaje. Absolvoval ojedinělé horské výstupy (český prvovýstup na Carstensz...) Publikuje úspěšné knihy, spolupracuje s televizemi, moderuje, pořádá výstavy s rekordní návštěvností, osnuje happeningy. Extrémní dobrodruh, zároveň šarmantní společník a obratný diplomat. Gejzír myšlenek a nápadů s abnormálním nasazením a výdrží...

Rozhovor s Hynkem Komíčkem

Ing. Jitka Popelková

Spoluzakladatelka a jednatelka CK LIVINGSTONE. Cestování se pro ni stalo velkou vášní. Prožila a přežila značnou část dlouhých asijských expedic MARCO POLO i HEDVÁBNOU STEZKU. Společně s Rudolfem Švaříčkem procestovala Africký kontinent. Podílela se na natáčení některých dílů oblíbené CESTOMÁNIE v zapomenutých koutech planety, na vydávání knih v edici LIVINGSTONE. V současné době se podílí na pořádání výstav pod hlavičkou LIVINGSTONE. Kraluje ekonomice, dominuje číslům i zájezdům. Je garancí spolehlivosti, serióznosti a fair play. Stará se prostě o to, aby cestovní kancelář fungovala tak, jak má. 

MgA. Darja Šmídová

Vystudovala divadelní manažerství na JAMU, ale díky svým dlouhým cestám po Asii, Americe i Africe propadla kouzlu cestování. Při své první dlouhé cestě se vydala po zemi přes Indii až do Indonésie, druhá cesta vedla z Aljašky do Chile. Třetí africká ji zavedla do východní a jižní Afriky. Poznávání jiných zemí, lidí a kultur se jí stalo drogou a zcela změnilo životní filozofii. Učila potápění v Hondurasu, lyžování v Coloradu a v současné době ji naplňuje práce v cestovní kanceláři Livingstone, kde se o svou vášeň dělí s ostatními. Může tak opravdu každému zprostředkovat nezapomenutelné zážitky z cizích krajů provoněných exotikou. Miluje hory a etnika celého světa. V kanceláři má na starosti realizaci zájezdů a přípravu nekatalogových a firemních akcí.

Mgr. Zuzana Pochylá

Vystudovala právnickou fakultu. Učarovaly jí outdoorové sporty, kterým se aktivně věnuje ve volných chvílích. Největší zálibu - canyoning - realizovala řadu let jako průvodce ve slovinských Julských Alpách, kde s tímto netradičním sportem seznamovala všechny zájemce o dobrodružství. Dlouhá léta se starala o fungování vlastního sportovního kempu (Alpicenter). Druhým domovem jsou pro ni hory a himálajská, kanadská, tanzanská či novozélandská příroda. Ráda sportuje a vodní aktivity, tenis, badminton, sjezdovky i běžky jsou velkým koníčkem. Práce v cestovní kanceláři se stala její velkou láskou. Na cestách jste se společně mohli setkat na trekových akcích v regionu Himálaje v Bhutánu nebo na africkém kontinentu.

Lukáš Bártek

Procestoval celý svět, několik let žil ve Velké Británii, ale i přesto se rozhodl vrátit zpět do českých luhů a hájů. Bez cestování si nedokáže představit svůj život. Informace o cestách do Asie a Jižní Ameriky budete dostávat hlavně od něj. V poslední době objevil kouzla a taje kraje pod Himálajem, protože Bhútán a Tibet mu přirostli k srdci. Rád poradí i s přípravou nekatalogových akcí na zakázku! A stejně rád se stane na cestách vašim zasvěceným průvodcem...

Mgr. Eva Vozková

Miluje cestování a poznávání, ráda sportuje. Všemi oblíbená, bez problémů zvládá jakýkoliv úkol. Šikovná, usměvavá a slovíčko "nejde" nezná. Stará se o celkový provoz kanceláře. Vždy rozesmátou pohodářku nerozhodí žádná nečekaná situace. S láskou vychovává i nejmladší generaci nadějných cestovatelů…  

Dagmar Buchtová

Po pár letech pobytu ve Francii a Velké Británii s cílem naučit se cizím jazykům se rozhodla zakotvit v české kotlině. Věnuje se sportům všeho druhu. Ráda se vlní v rytmu dobré hudby a miluje poznávání cizích zemí všemi smysly. Její pozitivní přístup, výbornou komunikaci i organizační schopnosti oceníte na domovské půdě při řešení otázek týkajících se zejména vašich plateb, vyřizování víz a organizování zájezdů do francouzsky mluvících destinací. Společně se můžete setkat na zájezdu Reunion a Mauritius. 

Mgr. Eliška Fikarová

Studovala ruštinu a francouzštinu a dlouho se věnovala výuce jazyků, překládání a realizaci mezinárodních konferencí v Česku i v zahraničí. Od dětství propadla kouzlu hor, které jsou nepostradatelnou součástí jejího života a skutečným balzámem na duši. Vysokohorská turistika, ferraty, cyklistika, běžky, skialpinismus a pobyt v přírodě patří k jejím nejoblíbenějším aktivitám. Lásku k cestování, poznávání nových světů, lidí, barev, chutí a vůní jí nesmyvatelně vryl pod kůži roční pobyt na Novém Zélandu. Na cestách dokáže být společníkem, který neztrácí dobrou náladu a každý den vítá s úsměvem a nadšením. Společně se můžete setkat na zájezdu do Maroka. Mgr. Hana Kleiblová

Hovoří španělsky, portugalsky a anglicky. Již během studií na filozofické fakultě trávila část roku ve Španělsku, kde i studovala a zcela propadala kouzlu španělštiny a místní kultury. Cestování se jí stalo velkou celoživotní vášní. Ráda poznává kolorit místních obyvatel, jejich životní filosofii a užívá si všudypřítomnou pohodu. Řízení osudu ji zaválo i na pár let na jihoamerický kontinent, kde se cítila jako doma. Poslední roky věnovala cestám se svými dětmi. Společně s rodinou projela Blízký Východ, střední Asii či Maroko. Je spolehlivá a nejen její neodolatelný úsměv vám pomůže při správném výběru cesty na latinskoamerický kontinent.

Gábina Juráčková, DiS.

Dominuje účetnictví a ekonomice. Směřuje a ovládá finanční toky. Ohlídá vaše platby i fakturace. Ve svém volném čase si ráda užije volejbal, kick box, spinning, kolo, in-line brusle, plavání ... Další její zálibou jsou historické romány, jejichž četbu nyní vyměnila za knihy pohádek pro své děti. Její pečlivost a spolehlivost je obdivuhodná.

Irena Řeháková

Patří do účetního týmu CK Livingstone. Ekonomika a hra s čísly je jí velice blízká. K jejím zálibám patří jízda na in-line bruslích a na horském kole, plavání a sjíždění řek. S patřičnou elegancí objasní veškeré účetní otazníky. 

Ing. Ludmila Puldová

Ihned po vystudování elektrotechnické fakulty se z Brna vydala stopem do Nepálu, aby si cestování pořádně „vychutnala“. Díky znalostem několika jazyků a zkušenostem z cest se po návratu aktivně zapojila do organizování a průvodcování zájezdů a trekkingových expedic do Nepálu, Indie a Tibetu. Za několik let se začala ohlížet po Jižní Americe, kam jezdila s klienty od Patagonie až po stolové hory ve Venezuele. Následovaly přednášky, psaní článků, ale i mravenčí práce v kanceláři, bez které by žádný zájezd neodjel. V ck Livingstone do svého širokého záběru přidala i východní Afriku, kde umí nejenom řídit džíp mezi slony na safari. Vydala i knihu Průvodce Nepál. Ráda chodí po horách i ferátách. Někdy porazí v tenise Rudu Švaříčka a když fouká pořádný vítr, tak zkouší létat s drakem - kitting. Setkat se s ní můžete také každou středu na naší pražské pobočce. Ochotně poradí při výběru vašich cest.

Jirka Mlčkovský

Majitel věčně kouzelného úsměvu, špatnou náladu nezná. Společně se můžete setkat při odbavení zájezdů na letišti. Zálibu našel v cestování, je velkým milovníkem přírody.

Mgr. Šárka Boučková

Šikovná advokátka a právnička s námi nejen cestuje, ale má pod palcem i naše právnické aktivity a vaše reakce...

Radka Vraspírová Bc.

Nejnovější  posila týmu. Vystudovala Adventure Tourism Management na Birminghamské Univerzitě. Po několika letech pobytu v Thajsku, kde organizovala outdoorové programy a dovolené na míru se rozhodla vrátit domů. V Asii se začala zajímat o buddhismus a hlavně meditační praktiky. Miluje přírodu, outdoorové sporty, jógu, kulturní akce a literaturu všeho druhu. Její pozitivní přístup i organizační schopnosti oceníte na poli propagace a marketingu. 


Celý katalog zájezdů


Novinky

20. 5. 2016

VÝLET DO INDONÉSIE

Vydejte se na výlet do TAJEMNÉ INDONÉSIE! Komentovaná prohlídka expozice s autorem Rudou Švaříčkem je výzva.  Zažijte něco výjimečného nejen o Muzejní noci! Odhalme mystéria...

více


16. 5. 2016

POZVÁNKA NA VÝSTAVU TAJEMNÁ INDONÉSIE

Dne 18.5. byla slavnostně otevřena výstava TAJEMNÁ INDONÉSIE v Českých Budějovicích, Jihočeském muzeu. Expozice odhaluje taje Nové Guineje, Indonésie, Pacifiku i Šalamounových ostr...

více


21. 4. 2016

Cestovatelské středy pokračují do června!

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu zdárně pokračuje.  Nenechte si ujít dne 11.5. přednášku režiséra PETRA HORKÉHO a  herce VÁCLAVA NEUŽILA. Zajímavé...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 

Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.