Naši partneři

Děkujeme našim partnerům, kteří podporují naši činnost zejména při organizování výstav, festivalů a cestovatelského promítání.

ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna

ERV pojišťovna poskytuje nadstandartní služby v oblasti cestovního pojištění. Vysokou úroveň služeb zajišťují specialisté dokonale ovládající problematiku cestovního pojištění.

Botanická zahrada hlavního města Prahy

Botanická zahrada hlavního města Prahy

Botanická zahrada v Praze-Troji - její nejznámější částí je skleník Fata Morgana, ale k zahradě patří také venkovní expozice včetně vinice.

ZOO Plzeň

ZOO Plzeň

ZOO Plzeň je druhou nejnavštěvovanější zoologickou zahradou v ČR. V jejím areálu najdete mimo jiné i trvalou expozici Hanzelky a Zikmunda vybudovanou ve spolupráci s CK LIVINGSTONE.

Rough Guides

Rough Guides

Průvodce Rough Guides v českém překladu. Pravidelné aktualizace, sedm desítek titulů po celém světě.

Brussels Airlines

Brussels Airlines

Brussels Airlines - náš partner pro lety nejen do Afriky.

ZOO Brno

ZOO Brno

Zoologická zahrada v Brně patří mezi významné ZOO u nás a byla otevřena již v roce 1950. Přijďte se podívat nejen na medvíďata ledního medvěda!

Radek Jaroš

Radek Jaroš

Podporujeme horolezce Radka Jaroše, který zatím dvanáct osmitisícovek ze čtrnácti, které existují. Radek Jaroš je také úspěšný spisovatel. Společně s Arnoštem Tabáškem napsal knihu Dobývání nebe, ve které popisuje pět expedic na tři nejvyšší hory světa, další knihou této dvojice je titul Hory shora. V prvním listopadovém týdnu mu vychází nejnovější kniha – Hory, má panenko. Spoluautorkou je jeho dcera Andrea.

Hannah

Hannah

Chceme vás provázet při nových zážitcích. Myslíme si totiž, že outdoor začíná hned za dveřmi. A baví nás dělat věci pro lidi, kteří stejně jako my chtějí být venku, mohou si to naplno užít, takže prostě musí…

High Point

High Point

Oblékat to nejlepší je přeci fajn. Prioritou je pro nás jen vysoce kvalitní provedení. Pro dosažení té nejvyšší kvality používáme pouze prvotřídní materiály vyvinuté těmi nejmodernějšími technologiemi.

Hedvábná stezka

Hedvábná stezka

Průvodce po zemích světa. Aktuální informace, cestopisy, zajímavé cestovatelské články a další.

Bwindi Orphans

Bwindi Orphans

Nezisková organizace zabývající se tzv. "adopcí na dálku" - financováním školní docházky a základních potřeb dětí, které jsou buď úplnými sirotky, nebo částečnými sirotky, nebo pochazí z extrémně chudých rodin v Ugandě. Jedním z hlavních nositelů této myšlenky je naše dlouholetá průvodkyně Kateřina Andrlová.

Sportlife

Sportlife

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life nabízí ucelenou podobu prezentace sportovního vybavení jak pro aktivní, tak i pro zájmové sportovce. SPORT Life tradičně provází bohatý doprovodný program.

ZOO park Vyškov

ZOO park Vyškov

ZOO PARK Vyškovje zaměřen především na chov primitivních i exotických druhů domácích a hospodář-ských zvířat z celého světa. V současné době chováme na 456 zvířat ve 133 druzích nebo plemenech.

Národní muzeum

Národní muzeum

Národní muzeum je nejvýznamnější česká muzejní instituce a náš partner pro společné Cestovatelské středy.

Národní divadlo Brno

Národní divadlo Brno

Graspo

Graspo

Kvalitní tiskárna, která navázala na prvorepublikovou tradici tiskařských závodů. My zde tiskneme publikace edice Livingstone. 

Očkovací centrum

Očkovací centrum

Největší síť očkovacích center v ČR. Naši špičkoví odborníci Vám rádi odpoví na všechny dotazy ohledně očkování nejen do zahraničí. Vystavujeme mezinárodní očkovací průkazy a lze si zakoupit i doplňkový sortiment pro cestovatele – dezinfekce, repelenty, moskytiéry, cestovní lékárničku. Objednejte se na www.ockovacicentrum.cz nebo na bezplatné lince 800 123 321.

Člověk v tísni

Člověk v tísni

Spolupracujeme s humanitární organizací Člověk v tísni. Snažíme se podporovat jejich aktivity v Namíbii formou prodeje výrobků z místních dílen. Doporučuejem ke shlédnutí www.nama.cz

Go parking

Go parking

Nejmodernější hlídané parkoviště u Letiště Praha! Nabízíme skvělé služby pro Vás i Váš vůz – rychlost, komfort a nejvýhodnější ceny bezpečného parkování na Letišti Praha Ruzyně. Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá pouhé 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje pohodlí klientů. Převoz na letiště i zpět zajišťuje 7 moderních klimatizovaných minibusů. Parkoviště je plně pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou. Parkování je možné rezervovat i zaplatit online - platební kartou, převodem nebo dobírkou. Nicméně rezervace není nutná - nabízíme dostatečný počet parkovacích míst. Často létající mohou využít čipové karty. Postaráme se. Leťte.

AlpiCenter

AlpiCenter

Firma AlpiCenter provozuje první český kemp ve Slovinsku a sportovní agenturu zaměřenou na canyoning a další outdoorové aktivity. 

ZOO Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do ZOO.

Muzeum města Brna

Muzeum města Brna

Hrad Špilberk vytváří už více než sedm staletí výraznou dominantu města Brna. V současné době se zde také konají nejrůznější výstavy a kulturní akce.

Alpi Sport Centrum s.r.o.

Alpi Sport Centrum s.r.o.

Český výrobce outdoorového oblečení a oblečení pro sport a volný čas. Oblečení šijí pod vlastní značkou ALPISPORT v Příboře na Moravě. Alpi Sport nabízí možnost šití na míru pro skupiny i jednotlivce. www.alpisport.cz

Kult.cz

Kult.cz

Kult.cz - Vaše denní dávka kultury a zábavy - Divadla, kina, kluby, koncerty, výstavy ...

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (dále jen AČCKA) je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu, založené v roce 1991, které má v současné době 250 členů z řad subjektů cestovního ruchu.

Další partneři:

 Turistické batohy a další vybavení pro cestování, outdoor a turistiku.


Celý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteruKontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.