Naši partneři

Děkujeme našim partnerům, kteří podporují naši činnost zejména při organizování výstav, festivalů a cestovatelského promítání.

ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna

ERV pojišťovna poskytuje nadstandartní služby v oblasti cestovního pojištění. Vysokou úroveň služeb zajišťují specialisté dokonale ovládající problematiku cestovního pojištění.

HUDY

HUDY

HUDYsport a. s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Stěžejní část tvoří 34 prodejen v České republice (včetně centrály a prodejny Praha Letiště Václava Havla) a 6 prodejen na Slovensku.

Student Agency

Student Agency

STUDENT AGENCY je největší cestovní agenturou v České republice,  největším prodejce letenek i jízdenek na trhu a největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí.  

Člověk v tísni

Člověk v tísni

Spolupracujeme s humanitární organizací Člověk v tísni.„Zemětřesení v Nepálu se osobně dotýká mnohých z nás, sám jsem byl v Nepálu několikrát a poznávat na fotografiích zřícená místa, která člověk zná, je děsné. "Chtěl bych Vás tímto osobně poprosit, abyste se přidali k pomoci, kterou teď ta úžasná země a její lidé potřebují, a přispěli na konto sbírky SOS Nepál 54333345/0300. Jakýkoli dar má smysl. Nejde jen o okamžitou pomoc, ale bude potřeba pomoci s obnovou domů, hlavně na venkově a zdrojů obživy. To je nejméně na rok, rok a půl. Jen díky darům od lidí, kterým není jedno, co s Nepálem bude, je šance, že většinu věcí bude možné dát jakž takž do pořádku. Děkuji Vám předem a ujišťují Vás, že shromážděné finanční prostředky použijeme hospodárně a smysluplně, tak jako se o to snažíme vždy. Podrobnosti o naší pomoci, možnost platby kartou a odečtu daru z daní najdete zde. Prosím, přidejte se!“

Šimon Pánek, Ředitel Člověka v tísni

ZOO Plzeň

ZOO Plzeň

ZOO Plzeň je druhou nejnavštěvovanější zoologickou zahradou v ČR. V jejím areálu najdete mimo jiné i trvalou expozici Hanzelky a Zikmunda vybudovanou ve spolupráci s CK LIVINGSTONE.

Holiday World

Holiday World

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a jeho organizátorem je Incheba Praha. V roce 2017 se bude konat 27. ročník, který proběhne ve dnech 16. - 19. února 2017 v areálu holešovického výstaviště v Praze.

Koktejl

Koktejl

Původní český geografický magazín, který se vyklubal před jednadvaceti lety díky nezlomné touze pár nadšenců. Na rozdíl od licenčních magazínů se jeho obsah skládá téměř výhradně z materiálů českých cestovatelů, publicistů a fotografů. Koktejl je synonymem pro pestrost.

Nakladatelství JOTA

Nakladatelství JOTA

Nakladatelství JOTA vydalo vydalo za 25 let své existence více než 1950 titulů v mnoha edičních řadách, např.  Beletrie, Opravdové příběhy, Biografie, Populárně naučná literatura, Literatura faktu a military, Pro děti a mládež, Cestopisy a také Turistické průvodce Rough Guides. 

ZOO Brno

ZOO Brno

Zoologická zahrada v Brně patří mezi významné ZOO u nás a byla otevřena již v roce 1950. Přijďte se podívat nejen na medvíďata ledního medvěda!

Národní divadlo Brno

Národní divadlo Brno

Janáčkovo divadlo
Mahenovo divadlo
Divadlo Reduta

OPERA - ČINOHRA - BALET

Botanická zahrada hlavního města Prahy

Botanická zahrada hlavního města Prahy

Botanická zahrada v Praze-Troji - její nejznámější částí je skleník Fata Morgana, ale k zahradě patří také venkovní expozice včetně vinice.

Radek Jaroš

Radek Jaroš

Podporujeme horolezce Radka Jaroše, který zatím dvanáct osmitisícovek ze čtrnácti, které existují. Radek Jaroš je také úspěšný spisovatel. Společně s Arnoštem Tabáškem napsal knihu Dobývání nebe, ve které popisuje pět expedic na tři nejvyšší hory světa, další knihou této dvojice je titul Hory shora. V prvním listopadovém týdnu mu vychází nejnovější kniha – Hory, má panenko. Spoluautorkou je jeho dcera Andrea.

Bwindi Orphans

Bwindi Orphans

Nezisková organizace zabývající se tzv. "adopcí na dálku" - financováním školní docházky a základních potřeb dětí, které jsou buď úplnými sirotky, nebo částečnými sirotky, nebo pochazí z extrémně chudých rodin v Ugandě. Jedním z hlavních nositelů této myšlenky je naše dlouholetá průvodkyně Kateřina Andrlová.

ZOO park Vyškov

ZOO park Vyškov

ZOO PARK Vyškovje zaměřen především na chov primitivních i exotických druhů domácích a hospodář-ských zvířat z celého světa. V současné době chováme na 456 zvířat ve 133 druzích nebo plemenech.

Graspo

Graspo

Kvalitní tiskárna, která navázala na prvorepublikovou tradici tiskařských závodů. My zde tiskneme publikace edice Livingstone. 

Očkovací centrum

Očkovací centrum

Největší síť očkovacích center v ČR. Naši špičkoví odborníci Vám rádi odpoví na všechny dotazy ohledně očkování nejen do zahraničí. Vystavujeme mezinárodní očkovací průkazy a lze si zakoupit i doplňkový sortiment pro cestovatele – dezinfekce, repelenty, moskytiéry, cestovní lékárničku. Objednejte se na www.ockovacicentrum.cz nebo na bezplatné lince 800 123 321.

Go parking

Go parking

Nejmodernější hlídané parkoviště u Letiště Praha! Nabízíme skvělé služby pro Vás i Váš vůz – rychlost, komfort a nejvýhodnější ceny bezpečného parkování na Letišti Praha Ruzyně. Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá pouhé 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje pohodlí klientů. Převoz na letiště i zpět zajišťuje 7 moderních klimatizovaných minibusů. Parkoviště je plně pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou. Parkování je možné rezervovat i zaplatit online - platební kartou, převodem nebo dobírkou. Nicméně rezervace není nutná - nabízíme dostatečný počet parkovacích míst. Často létající mohou využít čipové karty. Postaráme se. Leťte.

AlpiCenter

AlpiCenter

Firma AlpiCenter provozuje první český kemp ve Slovinsku a sportovní agenturu zaměřenou na canyoning a další outdoorové aktivity. 

ZOO Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové

Oživte si vzpomínky z dětství, kdy jste snili o dobrodružných výletech mezi divoká zvířata a sny si částečně plnili, když vás rodiče vzali o víkendu do ZOO.

Muzeum města Brna

Muzeum města Brna

Hrad Špilberk vytváří už více než sedm staletí výraznou dominantu města Brna. V současné době se zde také konají nejrůznější výstavy a kulturní akce.

Alpi Sport Centrum s.r.o.

Alpi Sport Centrum s.r.o.

Český výrobce outdoorového oblečení a oblečení pro sport a volný čas. Oblečení šijí pod vlastní značkou ALPISPORT v Příboře na Moravě. Alpi Sport nabízí možnost šití na míru pro skupiny i jednotlivce. www.alpisport.cz

Kult.cz

Kult.cz

Kult.cz - Vaše denní dávka kultury a zábavy - Divadla, kina, kluby, koncerty, výstavy ...

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (dále jen AČCKA) je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu, založené v roce 1991, které má v současné době 250 členů z řad subjektů cestovního ruchu.

Výstaviště Flora Olomouc a.s.

Výstaviště Flora Olomouc a.s.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s. patří už po desetiletí k předním českým výstavnickým organizacím. Vděčí za to postupně se rozšiřujícímu počtu a rozsahu výstav, ale také jedinečnému přírodnímu charakteru svého areálu s bohatstvím parkové zeleně a květeny, botanickou zahradou a rozáriem, který je k výstavnickým, kulturním a dalším společenským akcím využíván celoročně. 


Celý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteruKontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.