Organizace firemních akcí

Cestovní kancelář Livingstone každoročně pořádá firemní akce na všechny kontinenty kromě Evropy.

  • Rozhodujete se jak motivovat své zaměstnance?
  • Potřebujete odměnit své nejlepší partnery?
  • Chcete stmelit pracovní tým?
  • Potřebujete zajistit obchodní cestu do exotických zemí? 

Využijte  služeb naší cestovní kanceláře Livingstone!

Pro každý typ společnosti vytvoříme program, který bude odpovídat konkrétním požadavkům. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním podobných akcí, při jejichž realizaci spolupracujeme výhradně s našimi osvědčenými partnery. 

Co umíme

Jsme připraveni splnit jakékoliv vaše přání. Zajistíme pro vás nejrůznější typy akcí, od krátkých několikadenních pohodových akcí až po časově i fyzicky náročnější cesty. Jediné co potřebujeme vědět, jsou vaše cestovatelská přání, vše ostatní zařídíme podle vašich pokynů a k tomu nabídneme i to, co jinde nedostanete. Komplexní zajištění cesty je samozřejmostí.  Bohaté zkušenosti nám umožňují ušít každému klientovi „cestu na míru".

Pokud zatím pouze zvažujete, jaký typ cesty by byl pro vaše účely nejvhodnější, nechejte se inspirovat naší nabídkou. Dále najdete varianty možných programů, příklady nejoblíbenějších destinací. Umíme naplánovat aktivitami nabitý týden ve východní Africe či Mexiku, stejně dobře jako zajistit vhodné místo pro pasivní odpočinek na pláži v Karibiku či na indonéském Bali. Chcete stmelit svůj pracovní tým? Pak není nic jednoduššího než jej vysadit uprostřed divočiny a vyrazit na safari. Potřebujete-li motivovat či odměnit své obchodní partnery, umožníme vám to formou několikadenních kongresů a firemních akcí. Spojení exotického výletu s odborným doprovodným programem je ideální kombinací pro navázání bližších vztahů s klienty.

Co zajistíme

Naším hlavním cílem je maximální spokojenost klienta, jeho bezstarostný pobyt v exotických destinacích se servisem, který si zvolil. Naše práce začíná již při prvním setkání s klienty, kde si společně projdeme možné varianty cesty a upřesníme speciální požadavky. Zajišťujeme  komplexní agendu cesty - vybavení víz a potřebných dokladů, předání informačních materiálů.

Starost o vaše pohodlí pro nás však nekončí nasednutím klientů do letadla. Jelikož připravujeme cestu ve vlastní režii, zabezpečujeme veškeré služby dle vašich požadavků.  Během průběhu akce dohlížíme na jejich patřičnou kvalitu.

Nezbytným spojovacím článkem každé cesty je zkušený průvodce, který má na starosti především programovou náplň akce. Naši spolupracovníci jsou opravdoví profesionálové a specialisté pro danou oblast.  Pro váš klid a pohodlí je připravena nonstop telefonní asistenční služba.

Kam s námi

Exotické krajiny jsou stále žádanějšími lokalitami pro incentivní cesty. Jelikož jsme na trhu již zavedenou společností, můžeme vám nabídnout zajištění cesty na všechny kontinenty. Nejrozsáhlejší zkušenosti máme s Afrikou, kam jezdíme již více než dvacet let a můžeme nabídnout prakticky vše od safari v divoké přírodě, přes odpočinek na pohádkových plážích, výstupy na zasněžené velikány až po cesty mezi domorodé obyvatele, kde budete mít možnost poznat blíže jejich tradice a životní styl.

Rozmanitost Asie uspokojí prakticky všechny typy cestovatelů. Stěžejní jsou cesty spojené s aktivním poznáváním asijské kultury včetně všech lokálních specifik, které skvěle doplňuje jak odpočinková část programu spojená s pobytem na vyhlášených přímořských lokalitách či sportovní náplň programu, jakou může být adrenalinový rafting, potápění či treky po asijských pohořích.  

Na americkém kontinentě naleznete všechna lákadla, která si jen dokážete představit. Mexiko plné mayských památek, nádherných pláží a neopakovatelných gurmánských zážitků. Rozhodně nezklame návštěva karibského ráje na Kubě, atraktivní prostředí ekvádorských Galapág či poznávání skutečného života indiánů v amazonském pralese.

Také ostatní kontinenty pro nás nejsou nedostupné. Jsme připraveni zajistit na vaše přání návštěvu exotických destinací  jakými jsou Oceánie, Austrálie, Nový Zéland či polární oblasti. Vyhledávanou destinací pro náročné se také stává ledový kontinent superlativů, ANTARKTIDA. Nabízíme exklusivní dobrodružství na luxusním ledoborci. Poznávací cesty do exotiky jsou zážitkem na celý život.

Co vás čeká

Jedním z mnoha příkladů může být safari v nejhezčích národních parcích Tanzanie a Keni. Navštívíte kráter Ngorongoro s největší koncentrací zvěře na světě, národní park Serengeti nebo Masai Mara s možností letu nad nedozírnými pláněmi se zvířaty. Oblast jezera Manyara s šancí na stromové lvi. Na safari nocujeme v komfortních hotelích a lodžích na atraktivních místech. Po celou dobu je zajištěna plná penze s bohatým výběrem chutného jídla, formou švédských stolů. Dopravujeme se terénními džípy s odklápěcí střechou.

Obdobný charakter akce splňují i další destinace jakou je například Jihoafrická republika s možností návštěvy Viktoriiných vodopádů či pestrobarevná Namibie s krásnými písečnými dunami a světoznámým národním parkem Etosha. Pro požitkáře jsme schopni zorganizovat cestu do méně turisticky navštěvované destinace, ale přitom stejně krásné jakou je Uganda. Výprava k horským gorilám patří mezi nezapomenutelné africké zážitky!

Nejčastěji žádanou destinací je Čína. Týdenní výlet do Pekingu a okolí, včetně prohlídky Velké čínské zdi, návštěvy pekingské opery a ochutnávky pravé čínské kachny. Na přání organizujeme i týdenní poznávací cesty do Indie na nejdůležitější památky kulturně bohaté země.

Oblíbené je i Mexiko plné mayských památek, nádherných pláží a neopakovatelných gurmánských zážitků či návštěva karibského ráje na Kubě.


Celý katalog zájezdů


Novinky

8. 9. 2017

Poslední možnost navštívit Magický Himálaj!

Už jen do 30.9. se můžete podívat do regionu Himálaje bez letenky!  Těšíme sena vás v Technickém muzeu, v Brně. Více informací o výstavě na www.magickyhimalaj.cz 

více


10. 8. 2017

Komentované prohlídky výstavy Magický Himálaj

Zveme vás na komentované prohlídky výstavy MAGICKÝ HIMÁLAJ v Technickém muzeu v Brně! Navštivte výstavu ve vybraných termínech:  16.8. v 16:00h, 18.8. v 16:00h,...

více


27. 6. 2017

Tajemná Indonésie v Ostravě

Vstupte do světa, o kterém jste si mysleli, že neexistuje! I bez letenky můžete navštívit exotickou destinaci jako je Indonésie… V prostorách Velkého světa techniky můžete shlédnout...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Michal Pokorný

Příjemný pohodář i velký vypravěč. Ovládá dva světové jazyky, španělštinu a angličtinu, které pravidelně využívá na svých cestách. Na toulkách po světě se zamiloval do Guatemaly a v poslední době se jeho letním domovem stala Aljaška.  Nejen zde...


Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.