Aktivní poznávací cesty

Odměnou nemusí být pouze klasické programy s ubytováním v luxusních hotelech. Mnozí z vás dávají přednost aktivní náplni cesty. Dokážeme pro vás zorganizovat výpravy plné dobrodružství, prošpikované nezapomenutelnými zážitky.

Zajistíme například:

  • vysokohorské treky
  • raftování na divokých řekách
  • nejvyšší světový bungee jumping
  • jízdu na čtyřkolkách po písečných dunách
  • cyklovýlety

Záleží jen na vás, jaké dobrodružství chcete zažít!

Z mnoha příkladů uvádíme šestidenní trek na nejvyšší africkou horu Kilimandžáro s kompletním servisem, plnou penzí, nosiči a horským vůdcem. Sportovní program je ideální kombinovat se safari v tanzánských národních parcích či s odpočinkem na ostrově koření Zanzibar. Jmenovaný ostrov patří mezi vyhlášené potápěčské lokality!

Vydat se můžete i do buddhistického Nepálu, podniknout trek do základného tábora Everestu či k masivu Annapuren, letět helikoptérou k matce zemi Mt. Everestu či raftovat na řece Trishuli.

Nádhernou přírodu můžete obdivovat i v Jižní Americe. Zajistíme pro vás treky v Patagonii, peruánských Andách nebo plavbu za indiány v brazilském deštném pralese.

Příklady akcí:


Celý katalog zájezdů


Novinky

31. 1. 2017

Cestovatelská promítání

Oblíbený cyklus Cestovatelské středy v Národním muzeu vstoupil do osmé sezóny. Středeční večery až do 7.6. budeme již tradičně trávit se zajímavými osobnostmi kulturního,...

více


26. 1. 2017

Pozvánka na veletrh

Navštivte nás na veletrhu ITF SLOVAKIATOUR. Na  výstavišti INCHEBA EXPO BRATISLAVA nás můžete navštívit v rámci veletrhu ITF SLOVAKIATOUR ve dnech 26. - 29. ledna. Najdete nás...

více


24. 1. 2017

Pozvánka na Cestovatelské středy

Oblíbený cyklus CESTOVATELSKÉ STŘEDY v Národním muzeu vstoupil do osmé sezóny. Ve středu 1. února jej zahájí Hynek Kmoníček a Ilja Mazánek. Středeční večery až do...

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Roman Filipský, M.F.A.

Dlouhá léta žil a studoval v Americe a Oceánii. Zavalený tituly si zamiloval Afriku a zapomenutý ostrov Nová Guinea. Na University of Connecticut přednášel grafiku, malbu a kresbu. Pro americkou universitu v New Yorku se podílel na výzkumu umění jižního...


Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.