Aktivní poznávací cesty

Odměnou nemusí být pouze klasické programy s ubytováním v luxusních hotelech. Mnozí z vás dávají přednost aktivní náplni cesty. Dokážeme pro vás zorganizovat výpravy plné dobrodružství, prošpikované nezapomenutelnými zážitky.

Zajistíme například:

  • vysokohorské treky
  • raftování na divokých řekách
  • nejvyšší světový bungee jumping
  • jízdu na čtyřkolkách po písečných dunách
  • cyklovýlety

Záleží jen na vás, jaké dobrodružství chcete zažít!

Z mnoha příkladů uvádíme šestidenní trek na nejvyšší africkou horu Kilimandžáro s kompletním servisem, plnou penzí, nosiči a horským vůdcem. Sportovní program je ideální kombinovat se safari v tanzánských národních parcích či s odpočinkem na ostrově koření Zanzibar. Jmenovaný ostrov patří mezi vyhlášené potápěčské lokality!

Vydat se můžete i do buddhistického Nepálu, podniknout trek do základného tábora Everestu či k masivu Annapuren, letět helikoptérou k matce zemi Mt. Everestu či raftovat na řece Trishuli.

Nádhernou přírodu můžete obdivovat i v Jižní Americe. Zajistíme pro vás treky v Patagonii, peruánských Andách nebo plavbu za indiány v brazilském deštném pralese.

Příklady akcí:


Celý katalog zájezdů


Novinky

27. 6. 2017

Tajemná Indonésie v Ostravě

Vstupte do světa, o kterém jste si mysleli, že neexistuje! I bez letenky můžete navštívit exotickou destinaci jako je Indonésie… V prostorách Velkého světa techniky můžete shlédnout...

více


20. 4. 2017

Nová výstava Magický Himaláj

Navštivte zážitkovou výstavu Magický Himálaj - Velehory v Brně v Technickém muzeu. Vstupte do stínu Himaláje, obdivujte Velehory v Brně, seznamte se s místní kulturou, stavbami, přístupem...

více


6. 4. 2017

Výstava Tajemná Indonésie

Pro velký úspěch se výstava prodlužuje do 30.4.2017. Vstupte do světa, o kterém jste si mysleli, že neexistuje! I bez letenky můžete navštívit exotickou destinaci jakou je Indonésie......

více

archiv novinek


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. 


Seznamte se s ...

Ing. Dominika Kobzová

Neuvěřitelně společenská partnerka do každé situace. Miluje hory a vše s nimi spojené. Lyže, skály i kolo zvládá stejně bravurně jako orientační běh a kolečkové brusle. Setkat se s ní můžete hlavně v našich asijských destinacích, zejména v horských oblastech...


Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.