Firemní akce

Organizace firemních akcí

Pořádáme firemní akce do celého světa. Atraktivní program připravíme podle vašich specifických požadavků, do vámi zvolené destinace a podle vašich časových možností. 

více

Obchodní cesty na zakázku

Zajišťujeme veškeré služby spojené s vaší účastí na služební cestě do exotických destinací včetně zajímavého doprovodného programu. 

více

Tématicky zaměřené programy

Připravíme pro vás tématicky zaměřené akce určené pro profesní skupiny, zájmové kolektivy či širokou odbornou veřejnost. 

více

Aktivní poznávací cesty

Organizujeme aktivní poznávací programy. Dokážeme zajistit výpravy plné dobrodružství, prošpikované nezapomenutelnými zážitky. 

více

Předběžná poptávka

Pro přípravu akce je nutné specifikovat poptávku. Základní údaje je možné uvést zde.     

více


Celý katalog zájezdů


Novinky e-mailem

více o newsletteru


Proč s námi

Malé skupinky

Cestujeme v malých skupinkách. Malá skupinka znamená více poznání, lepší organizaci programu a maximální využití času. Dbáme na individuální přístup ke každému z vás. 

Přátelská atmosféra

Cestování ve skupině může být pro vás něčím novým. Není se čeho obávat. V malé skupině se daří přátelské atmosféře! Společné zážitky sbližují. 

Odborní průvodci

Každý zájezd vede osvědčený průvodce se znalostí místního prostředí. Jezdí s námi opravdoví profesionálové, specialisté pro danou oblast.

Akce na zakázku

Nevybrali jste si z naší bohaté nabídky? Nevyhovuje Vám termín v katalogu? Rádi Vám poradíme a připravíme akci na míru, pro vaši rodinu či přátelé. Kontakt

Centrála Brno

Dominikánské nám. 5, 602 00 Brno

GSM: +420 603 877 182
Tel.: +420 542 214 645
E-mail: info@livingstone.cz

Pobočka Praha

Student Agency s.r.o./Orbix s.r.o.
Revoluční 767/25, 110 00 Praha - Staré město

Tel.: +420 221 592 127
E-mail: praha@livingstone.cz

Slovensko

Kontaktujte prosím centrálu v Brně.